Pastaruoju metu tik giriu įvairiausias priemones. Tas yra puiku – tinklaraštis pozityvus. Tačiau ne vien tik džiugesiai patenka į mano rankas. Ir apie nepatikusius produktus aš nemėgstu rašyti. Juk eilėje stovi tiek dalykų, kuriuos norisi parekomenduoti. Ir visgi blogi atsiliepimai apsaugo nuo bereikalingų išlaidų. Net jei tos išlaidos nesiekia euro, priemonė vistiek neturi teisės nedaryti to ką žada.

Šį kartą mano priekaištų nusipelnė “Būk” nagų lakas be acetono. Štai jo sudėtis:

Nieko doro. Kaip ir kiekviename valiklyje. Tačiau kiti bent jau valo laką. Šis “gražuolis” nedaro nieko. Na gal odeles sausina. :DDD

Gerai, galvojau aš. Jei mielasis nevalo blizgučių – nieko tokio! Juk juos net grynu acetonu sunku įveikti! Na, nieko tokio, galvojau aš, kai jis nevalė ir ryškių lakų. Tik vos vos aptirpindavo ir terliodavo. Ryškias spalvas juk ne taip lengva nuvalyti švariai. Na bet kai jis nevalė ir paprasčiausio kūno spalvos lako, aš jau nieko gero nebegalvojau. Iš tiesų. Trini trini trini pirštą, vos vos aptirpina laką. Dar pili, vėl trini ir taip be pabaigos. Odelės jau verkia, lakas nenuvalytas. Šūdas ir tiek. Jau geriau agresyvesnis valiklis, kuriuo greit greit nuvalai, nuplauni, pasitepi rankas kremu ir ramu. Nepirkit.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Jei visgi užsimanysite sužinoti ar aš nemeluoju, tai šio produkto ieškoti bet kuriame kosmetika prekiaujančiame prekybos centre. Jų būna Maximose, Iki, Droguose. Kaina iki 1 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).