Būna produktų, kuriuos norisi girti nuo pat pirmo pabandymo, tuomet save stabdau ir sakau, Salomėja, palauk, dar truputėlį, pažiūrėkim ar neišlįs kokių blogybių. Būna ir tokių daiktų, kurie atrodo šaunūs, tačiau niekaip negaliu prisijaukinti. Gal tokia mėnulio fazė, kad blogeriai, visai nesitarę, pastaruoju metu pila neigiamas apžvalgas? Prisidedu ir aš.

“Artdeco” lūpų dažus bei pieštuką sąžiningai bandžiau prisijaukinti. Pasidažydavau, nusifotografuodavau, suprasdavau, kad kažkas ne taip ir atidėdavau.

Lūpdažio pakuotė prabangi, metalinė, tvirtai užsidaro. Minusas, kad labai lengvai apsiteplioja.

62 spalva yra šalta, vidutinio ryškumo, tinkama kiek įmantresniam kasdieniam makiažui.

Aprašymas skamba itin patraukliai: želė/kreminės konsistencijos lūpų dažai! Želė konsistencija pasižymi lengvumo pojūčiu, drėkinimu ir blizgesiu. Rezultatas: glotnios, tolygiai nudažytos lūpos. Daug privalumų viename – spalvų pasirinkimas tarp intensyvių, sodrių ir švelnios pigmentacijos atspalvių, subtilus, drėgnas blizgesys ir lūpų priežiūra (su polimerais). Be parabenų, be kvapų, be silikono.

Pieštuko spalva 90, artimo atspalvio lūpų dažams. Medinis, drožiamas, atsparus vandeniui.

Nuomonė, pojūčiai, rezultatas

Lūpų pieštukas manęs visai nepradžiugina. Atrodo, kad jis kietokas, nubrėžti gražų kontūrą yra sunku, jis visada atrodo tarsi išskydęs. Lūpų dažai labai maloniai tepasi, jie riebūs, minkšti, drėgni.

Nepaisant malonaus dažų pojūčio, man visai nepatinka bendras vaizdas. Atrodo, kad trūksta kažkokio aiškumo, vientisumo, norisi, kad jie neatrodytų taip riebiai (tarsi būčiau kokius 5 sluoksnius tepus), norisi nepabrėžti nesimetriškumo.

Nuotraukos darytos skirtingomis savaitėmis, bet į visas pažiūrėjus aš labai atidėliojau šį įrašą.

Jei nusibodo dabartinė matinių produktų mada, aš galiu rekomenduoti šį lūpdažį (bet ne pieštuką), tačiau suprantu, kad tai visai ne mano priemonė.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Artdeco” galite rasti daugelyje populiarių kosmetikos parduotuvių. Tikrai yra “Douglas” ir “Droge”. Lūpų dažai kainuoja apie 16.50 eu, pieštukas – apie 7.50 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).