Atsiliepimas: „Antipodes“ giliai drėkinantis veido kremas „Baptise“

Estimated read time 4 min read

[2021 09 15] Prisipažinsiu, man labai keista imti ir parašyti paprastą vieno produkto atsiliepimą. Atrodo, kad šimtą metų to nedariau. Tačiau šiandien baigiau šį kremą ir kadangi ne tiek jau mažai man jis kainavo, galvoju palikti žymę. Aš jį sau pasidovanojau per Kalėdas ir naudojau iki balandžio galo. Tada šokau prie „Skinlovers“ kosmetikos, kuri išstūmė visą kitą. Tačiau baiginėdama antrą mėgiamos emulsijos pakuotę, neslėpsiu, pradėjau ją taupyti. O čia dar „Antipodes“ likutis stovi ir liūdi. Tai po truputį, dažniausiai rytais, subaigiau.

Pradėkim nuo to, kodėl aš apskritai susidomėjau šiuo kremu. Jau esu bandžiusi „Antipodes“ kremą su manuka medumi ir man jis labai patiko. Kadangi mano oda riebi, bet dažnai dehidratuota, visada susidomiu ultra-hydrating dalykais. Taip pat dėl to, kad ta oda riebi, man imponuoja žodžiai „water-gel“, kas leidžia tikėtis lengvos konsistencijos. Tad susidomėjau, įsigyjau, sunaudojau.

„Antipodes“ giliai drėkinantis veido kremas „Baptise“

Aprašymas labai turtingas:

Gyvybės gurkšnis Jūsų odai, tegul ji tampa skaisti ir švytinti! „Antipodes“ giliai drėkinantis vandeninis gelis BAPTISE akimirksniu efektyviai numalšina odos troškulį be sunkumo ar riebumo pojūčio. Sudėtyje vertingas manuka medus, augalinės kilmės hialurono rūgštis, kinrožės ir dar daugiau egzotiškų ir prabangių gamtos turtų iš Naujosios Zelandijos, kurie padeda palaikyti ląstelių atsinaujinimą, stiprina ir apsaugo odą. Kliniškai įrodyta, jog šis kremas padidina odos drėgmės lygį 52% praėjus 24 valandoms.

Gelis lengvai susigeria į odą ir galingai ją drėkina visą dieną ir naktį. Šis vandeninis gelis ant odos nugula nuostabia gaiva, lyg panirtumėte po vandeniu. Oda tarsi gimsta iš naujo. Maloniai kvepia šviežiais rožių žiedlapiais. Tinka visų tipų odai, ypač sausai ir dehidratuotai. Besvorė intensyvaus poveikio formulė ištroškusią odą prisotina tyros natūralios drėgmės.

Visame pasaulyje garsus manuka medus iš Naujosios Zelandijos kartu su hialurono rūgštimi vertinami dėl gebėjimo padėti odai išlaikyti drėgmę. Pluoštinių zelandlinų gelis, juosvųjų taurėpaparčių ir kinrožių ekstraktai palaiko ląstelių atsinaujinimą, stangrina ir apsaugo odą. Kasdienis ritualas: norėdami numalšinti odos troškulį, užtepkite gelio ant veido, kaklo ir dekoltė odos kiekvieną rytą ir vakarą.

Sudėtis:

Waiwera© Artesian Water, glycerine, sodium acrylates copolymer & lecithin, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, glyceryl caprylate,polysorbate 20, hyaluronic acid (plant based), glycerin & water &Terminalia ferdinandiana (kakadu plum) fruit extract, sodium citrate,lysolecithin & sclerotium gum & xanthan gum & pullulan, Phormium tenax(harakeke) flax extract, Hibiscus sabdariffa (hibiscus) flower extract,Leptospermum scoparium mel (manuka) honey, Cyathea medullaris(mamaku black fern) extract, Zingiber officinale (ginger) root extract,Aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract, mica, titanium dioxide,vegetone rich red T2/lycopene red W/S, Rose anatolia: citral,citronellol, eugenol, geraniol, linalool*. *iš natūralių eterinių aliejų.

Mano mintys:

Pakuotė stiklinė, atsukama, kas sukelia dviprasmius jausmus. Viena vertus stiklas yra tvarus sprendimas, kita vertus, tokio tipo įpakavimas nėra higieniškas, o kadangi kremo net 60ml ir užtruksite, kol sunaudosite, baisu, kad nesugestų.

Pats kremas labai lengvo gelio konsistencijos. Kvepia ir intensyviai, ir švelniai vienu metu. Ką turiu omenyje? Pats kvapas stiprus, bet aromatas švelnus, lyg ir gėlių.

Pojūtis užsitepus man nepatiko. Kremas atrodo lipnokas, kai jis susigeria oda lyg ir apraukiama lengva plėvele, šiek tiek traukia. Tačiau nepaisant šių nemalonių pojūčių atrodo lyg drėgmės pakanka, nes tuo metu, kai naudojau, oda tikrai neliūdėjo.

Odos stangrinimo žinoma nesitikiu, nebent čia tas lengvas tempimo jausmas ir yra. Natūralių ekstraktų prifarširuotas produktas nesukėlė alergijos ir nedirgino, už tai galiu pagirti. Bet čia tik man, nes kartą nusičiupo Gedas, tai visas išraudonijo, bet jis jautriaveidis, paprastai jam natūralių produktų neduodu 😀

Taigi, šis kremas manęs nesužavėjo, nors ir nebuvo labai prastas, tiesiog visą laiką galvojau, kad geriau būčiau tada vėl su Manuka nusipirkusi.


Kur pirkti: produktą įsigyti galite „Livin“, Eurovaistinėje ir užsienio parduotuvėse. 60ml be akcijų kainuoja apie 45 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
  1. 1
    Justė

    Norėjau pasiteirauti, ar užtenka kantrybės pabaigti nepatinkančius, bet nemažai kainqvusius veido kremus? Ką darote su jais, ar kankinatės iki galo? Aišku, klausiu dėl savęs, ieškau paguodos 😀 Nusipirkau ilgai svarstytą, visai gerai kitų prigirtą, svajotą įsigyti veido priežiūros priemonių liniją, o ši…Visiškai nuvylė! Viskas. Nuo prausiklio, toniko, serumo iki veido kremo. Labiausiai serumas. Tooooks gličiai lipnus, nesusigeria iki ryto. Prausiklis smirda ir limpa. Palietus ranka ji net taip vos ne kaip nuo lipnios plėvelės atšoka. Ne taip žiauriai nu bet. Dar įtariu kiek ant pagalvės palieku. Fu fu ir kiti produktai. Net norisi parašyt gamintojui, gal netyčia įdėjo pasenusią liniką man, nes ant pakuočių nėra galiojimo datos. Gamintojas LT, taip norėtųsi palaikyti. Tai kaip manote, geriau sunaudoti nešvaiščius pinigų, bet neturėti malonumo (efektas gaaal jau po savaitės lygesnė oda) ar spjauti ir imti kitas priemones? 🙁 P.S. mano būdas yra suvalkietiškas. Sunaudoju viską ir dar prakerpu pakuotę. Bet ar reikia taip gyvenant vieną kartą kankintis? Labai lauksiu komentaro…

  2. 2
    Salomėja

    Juste, jei nepatinka, veidui nebenaudoju. Bet viską sutepu kūnui. O tada greit sueina, nes kiek ten jo tebūna 30-50ml ;). Ne vieną veido kremą esu sutepusi blauzdoms, o prausikliu plovusi kempinėles. Gal tik kokį toniką sunkiau sunaudot jei visai nepatinka.

  3. 3
    Justė

    Supratau, ačiū už komentarą! Su pigesnėm priemonėm aš ir taip darau, kulnai išvis niekuo nesiskundžia 🙂 Dar savaitėlę pasijaukinsiu ir tada teks pasielgti taip pat..

  4. 4
    Salomėja

    O tai kuo pigesenė nuo brangesnės skiriasi išskyrus sumokėtą kainą, kad su ja reikėtų elgtis kažkaip kitaip? Šiaip mane truputį glumina, kai suvalkietiškumas įsijungia kalbant apie pinigus (ar daiktus), kurie uždirbami (ar įgyjami), bet ne apie, pvz., odą, maždaug turiu tik vieną vienintelę tai saugosiu nuo visokių nepatinkančių dalykų ir niekam neduosiu skriaust 🙂

+ Leave a Comment