Tai ką, rugsėjis ėmė ir atėjo. Savotiški naujieji metai. Gal kažką kitokio, naujo ir bloge reikia parašyti, ar parodyti? Pvz., aprangos derinius? Vakar Instagrame pasirodžiau aprangą ir nuotrauka buvo populiariausia iš visų kada skelbtų. Tačiau rodyti aprangą nėra labai paprasta. Apskritai daryti nuotraukas nėra paprasta. Tai apšvietimo trūksta, tai įgūdžių, tai fantazijos. Save fotografuoti iš viso atrodo misija neįmanoma. Lauke to daryti dar nedrįsčiau, nes vienai būtų žiauriai nejauku. Namuose nėra tiek vietų, kurias galima rodyti viešumoje.

Visgi žaidžiau, bandžiau. Tam, kad parodyčiau 3 nuotraukas, padariau jų 100. Kadangi aš atstovauju +size “modelius”, tai patys numanot kiek visokių kompleksų. Aparatas per žemai – išryškėja apatinė veido dalis, kuri pas mane tikrai nepabrėžtina. Su veidu būna viskas ok, tai žiūrėk itin storinantis kampas. Su veidu ir kitais kampais puiku, tada kojas sudėjau juokingai ir negražiai. Siaubas kiek vargelio. Tačiau, kadangi tiek laiko ir pastangų įdėjau, visgi pasirodysiu. Žinau, kad mano stilius toks, kad kai kurios pažįstamos damos net kankinamos taip nesirengtų. Atstovauju eklektiškas, priplaukusias, nelabai plonas ir čiut “prie meno” damas 😀

Viso šito reikalo įkvėpimas yra naujasis mano atradimas – “Kosmart” kompanijos auskarai “Geometrix”. Štai čia galite juos visus pamatyti vienoje vietoje. Beje, “Kosmart” yra lietuviška kompanija, o kuo gi ypatingi auskarai?

Asmeniškai tą technologijų gyką, kuris gyvena manyje, sudomino bio-plastikas. Iš medžio ir medvilnės? Man tai negirdėta. Įdomiai skambėjo ir tai, kad auskarai neturi metalinių detalių, todėl nesukelia alergijų. Iš tiesų kojelė plastikinė.

Atrodo trapoka, tačiau aprašyme sakoma, kad sunkiai sulaužoma. Jūs jau nepykit, bet visai nenoriu bandyti laužyti. Galiu pasakyti, kad labai tvirtai užsifiksuoja.

Šiaip jau esu didelė kabančių auskarų gerbėja, tačiau ateina tas metų laikas, kai jie įsipina į šalikus ir pastoviai pametu, todėl prasidės mažylių sezonas.

Lietuvoje šių auskarų galima įsigyti “Vitrina Pro” parduotuvėse. Keli yra ir internetinėje jų svetainėje www.beautyforsale.eu, bet fizinėse parduotuvėse pasirinkimas gausus, šiandien buvau, mačiau. Tiesa, pirkite atidžiai, nes įsigijau dar dvi poras, o prasinešusi dėžutėse pasigedau užspaustukų :/. Vienas auskaras (ne pora!), kainuoja 5-7 eurai, priklauso nuo akučių ir kito dekoro. Galima pirkti po vieną ir derintis kaip tik norit. Du vienodi, du skirtingi visai kitokių spalvų, arba skirtingi, bet tokių pačių spalvų ir t.t. Žaiskite!

Išsirinkau juodos bei turkio spalvos auskarus su Swarovski akute.

Prilipo! Taip prilipo, kad įtakojo visą likusią dienos aprangą.

O ji gana paprasta. Juodai marga suknelė, ryškios pėdkelnės, pilki sportiniai bateliai.

Pilka kuprinė su mėlynomis ir žaliomis detalėmis.

Ir džinsinis švarkelis, paskutinę minutę 🙂

Auskarai: “Kosmart Geometrix” iš “Vitrina Pro”
Suknelė: H&M
Batai: Second Hand
Švarkelis: Second Hand
Kuprinė: “Marga Masė”

Tikiuosi buvo įdomu. Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.