Atradimas: medaus arbatos su žolelėmis ir propoliu "Vakaras" bei "Imunitetui"

Estimated read time 3 min read

Šį kartą pakalbėkime ne apie kosmetiką, o apie arbatą. Tema nėra kažkokia naujiena mano bloge. Aš jau dalinausi praeitos žiemos puikiausia arbata, rašiau apie miežių gėrimą ir rodžiau skaniausią šokoladinį atradimą iš IKEA ir skaniausią kavą. Man net truputį gaila, kad retokai pasidalinu tuo, kas mane “pakabina”. Reiks pasitaisyti! Nes atradimų blogas čia ar ne? 🙂

O daugiažodžiauti nėra net ką. Iš pradžių, šią žiemą, aš atradau “Šerkšno” medų, kurio, pasirodo, yra pirkti net prekybos centruose. Man labai patiko tas su čiobreliais. Įvertinusi, kad medus su skoniais man patinka aš pamačiau ir “Medicata” medaus arbatas. Pirmą kartą jas išvydau parduotuvėje “Aliejus”. Ten yra pirkti šių arbatų didesnėse pakuotėse, be kartoninių dėžučių, ir tokių, kurias parodysiu šiame įraše. Beje, ieškodama atsiliepimų, radau, kad ir pati esu rašiusi apie vieną “Medicata” produktą, taip pat atradimų skiltyje. 6ios kompanijos gaminių mano namuose visai nemažai, kada nors papasakosiu, bet grįžkime prie arbatų.

“Vakaras” ir “Imunitetui” yra labai panašūs produktai. Tai tiesiog medus pagardintas naudingais ekstraktais ir propoliu. Skiriasi tik ekstraktai. Vakarinėje arbatoje rasime ramunėlių, apynių ir melisų.

O imuniteto arbata pagardinta imbieriu, pankoliais, ramunėlėmis ir vitaminu C.

Savo forma produktas neprimena arbatos. Tiesiog medus gražiame stiklainiuke (ak, kaip aš mėgstu stiklainius!).

Naudojimas paprastas. Porą šaukštelių šio medaus reikia ištirpinti karštame vandenyje (norint išaugoti kuo daugiau medaus savybių – šiltame).

Jūs manęs paklausite, o ar ne tas pats būtų pasidaryti žolelių arbatos ir įsidėti medaus. Ai, jūs gi mane jau pažįstate, aš mėgstu gatavus produktus, kuo mažiau rankdarbių, tuo geriau :). Bet sakau, kad tas pats, man tiesiog patinka įsidėti būtent šito medaus. Aš dažniausią šitą arbatą dedu į kitą arbatą :), pvz., ramunėlių ar čiobrelių. Tiesiog papildomais ingredientais praturtintas medutis yra skanesnis. Man. Ir kažkaip neatrodo toks saldus, nes saldžių gėrimų aš nemėgstu ir geriu tik sveikatinimosi tikslais.

Beje, ir mano vyrui patiko.

P.S. Vakarui skirta arbata skanesnė už imunitetinę :).

Naudinga: ieškokite vaistinėse (aš “Medicata” produktų esu pirkusi “Gintarinėje” vaistinėje) ar mano minėtoje “Aliejaus” parduotuvėje. Žinau, kad šis tinklas plačiai pasklidęs po Lietuvą. 145g kainuoja 4-5 EUR, priklausomai nuo prekybos vietos.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours