Kalėdos artėja ir kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau mažų džiaugsmų. Vakar visai netyčia (taip būna, kai užvažiuoji į parduotuvę ieškoti vokiško stiliaus meduolių) padovanojau vyrui malūnsparnį. Skraidino po namus, davėsi su katėmis :). Linksma pradžiuginti. O pati noriu pasidžiaugti vienu atradimu. Produktą turiu visai neseniai ir pabandžiau tris kartus. Mažoka apžvalgai? Kad jo pobūdis toks, jog jau po vieno karto galim pasakyti viską, ką nori. Antras kartas nuomonės užtvirtinimui. Trečias – galutiniam įsitikinimui. Tačiau tų kartų bus dar gal šimtas!

Kalbu apie KIKO šveitiklį lūpoms. KIKO yra viena iš tų kompanijų, kurių nebuvimas Lietuvoje liūdina. Nes kiek teko pamėginti produktų, visi patiko. Kainos prieinamos, atsiliepimai puikūs. Tačiau atsiranda naujų prekinių ženklų pas mus, tad gal ir KIKO pakeliui?

Kas liečia lūpų šveitiklius, tai būsiu sąžininga. Iš esmės man tai atrodo kiek perteklinis produktas. Laisvai galiu panaudoti švelnesnį tą, kuris skirtas veidui. Bet dovanų gavau du. Vienas toks, tradiciškesnės konsistencijos, tiesiog pirštu reikia kabinti košelę su šveičiamosiosmis dalelėmis, o kitas iš KIKO.

Ši kompanija pasižymi tikrai dailiomis pakuotėmis. Matinis, tarsi šiauštą metalą imituojantis korpusas turi svorio ir solidumo.

Rekomenduojamas naudojimo būdas: lengvais sukamaisiais judesiais šveisti lūpas. Priemonės perteklių nuvalyti.

Sudėtis:

Šveitiklis iš išvaizdos primena lūpų balzamą.

Nei nuotraukoje, nei plika akimi beveik nesimato šveičiamų grūdelių, bet jaučiasi švelniomis lūpomis. Tepamas produktas tirpsta palikdamas tas miniatriūrines granulytes. Aš dar šiek tiek patrinu vieną lūpą į kitą. Tik atsargiai! Tikrai aštrokas. Tada popierine servetėle nuvalau perteklių. Ir viskas. Lūpos nelieka sausos, nes ant jų pasilieka kažkiek balzamiško produkto. Ir nušveistos! Galima tepti matinį lūpdažį :). Persistengus gali truputį dilgsėti.

Kvapo beveik nejuntu, o skonis saldus :).

Pusę balo atimu tik už trūkumus sudėtyje (šveitiklių su polietilenu aš sąmoningai stengiuosi nepirkti, bet naudoju jei tokius gaunu dovanų, ar esu seniau įsigijusi), nes mano pojūčiams ši priemonė tiesiog puiki!


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Kikocosmetics.com. Kaina – 5.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.