Atradimai: mano mėgstamiausia arbata!

Estimated read time 2 min read

Atėjo šaltasis metų laikas. Ir nors dar neištraukiau nei šaliko, nei pirštinių, o į darbą einu neužsisegusi striukytės, tačiau čia jau vis dažniau tiesiu ranką į karštą puodelį. Ne tiek gerti noriu, kiek rankas pasišildyti. Tokiais kiekiais kavos negeriu, todėl teko jau atsigręžti į savo mėgstamas arbatas.

O šiuo metu (o taip pat ir visą praeitą žiemą) mano pati mylimiausia yra pakelinė arbata iš eilinio prekybos centro. Neskamba nei snobiškai, nei ypatingai, ar ne? Tačiau, kažkodėl visi svečiai tikrai mielai ją geria :). Taigi, garsiai sakau, kad mano mėgstamiausia yra “Loyd Warming Tea”. Jų yra trys rūšys, šiuo metu po ranka tik dvi: su slyvomis, figomis, imbierais, bei apelsinų su cinamonu ir gvazdikėliais. Pastaroji skanesnė :). Trečioji gi su citrinomis dar yra.

Tikiuosi, kad nesergu hipertenzija.

Tad štai, šios arbatos yra tikrai kokybiškos (nes ir kainuoja ne taip ir pigiai 1.5 ir daugia eu, priklauso nuo akcijos), aromatingos, skanios bei kvapnios. Ir aha, man patinka tai, kad jos pakeliuose, todėl, kad esu tinginė ir mane nervina terliotis su palaidomis žolelėmis.

O kaip gi jūs šildotės?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours
  1. 1
    vladis

    Pats kasdien geriu mate, ziauriai geras gerimas. ir skanu ir sveika, atstoja kava ir arbata, duoda daug energijos. cia perku sau mate https://www.matesklubas.lt/

+ Leave a Comment