Turbūt apsijuokčiau pasakiusi, kad telefono nugarėlė yra karšta naujiena, ar ypatingas atradimas. Jų yra pirkti visur. Prekybos centrų IT skyriuose, specialiose prekybos salelėse, kurios įsikuria “akropolių” koridoriuose. Net drabužių parduotuvėse, tokiose kaip H&M, pardavinėja dėkliukus. Ką jau kalbėti apie internetą, į kurį sulendame todėl, kad gyvai matyta pasiūla yra gana menka, nugarėlės brangios, o savo telefono modeliui gražiausio paveiksliuko dažniausiai ir nesurasi. Ypač jei turi ne iPhone.

Aš prisipažinsiu, kad nugarėlėmis gudrafoną puošiu neseniai. Kažkaip nelipo man visi tie paveikslėliai, atrodė vaikiškai bei kvailai. Tačiau kai vyras įsigijo tokį pat aparatą, iš pokalbio išėjo, kad pasiskundžiau, jog nervina tik slidi galinė pusė. Tiaip rizikuoju išdrėbti ir pirštų antspaudai lieka. Tada jis man pasiūlė nusipirkti nugarėlę, aš pagalvojau, kad gal reikia pamėginti ir… prasidėjo manija. Aš atradau! Atradau, kad nugarėles galima derinti prie drabužių, prie nuotaikos, prie metų laiko, ar net dienos oro. Taip jos pas mane atsirado keturios.

Net dvi iš jų yra su kačiukais.

Deja, dėkliukas kairėje pasitaikė nekokybiškas, blogai iškarpytos skylutės mygtukams. O štai dešinysis džiugina tuo, kad kačiukų raštas yra toks vos vos reljefinis (gal netyčia taip gavosi dėl storo dažų sluoksnio), todėl visai neslidus ir malonus liesti.

Kiti du gražuoliai yra mano mėgstamiausi.

Taškuotasis – silikoninis, todėl toks tarsi minkštesnis. Ir šiaip sakyčiau itin stilingas. Nes man patinka taškeliai! O pamišimas dėl sapnų gaudyklių, žinoma, pasireiškia ir dėkliukuose.

Dar noriu parodyti kokį dėklą turi mano brangusis:

Stilingai grubus, guminis ir saugantis telefoną. Iš karto primena tuos aparatus, kurie nebijo smūgių ir vandens.

Žemiau mano norų sąrašas. Kada nors aš dėkliukų kolekciją papildysiu ir jais!

Marinistinio stiliaus paveikslėlis puikus pasirinkimas vasarą. Tokį norisi uždėti prieš atostogas, ar ne?

Mane visada traukia ir juodai balti raštai. Toks telefono papuošimas tikrai tiks jei nuspręsite rūbais bei aksesuarais žaisti geometrinius žaidimus!

Duoklė Steam punk stiliui. Aprenk telefoną, kai skaitysi A. Tapino “Vilko valandą”!

O šis tiesiog dėl to, kad man labai patinka ryškiai mėlyna. Ir dar patinka nesaldūs paveikslėliai. Tad tinka prie charakterio!

Mano pirktos telefonų nugarėlės atkeliavo iš ebay. Ten itin gausus pasirinkimas daugeliui populiariausių aparatų modelių. Aš dažniausiai perku iš tų pardavėjų, kurių parduotuvės Europoje. Nenoriu ilgai laukti. Pvz., galiu rekomenduoti šį pardavėją, norų sąrašas sudarytas iš jo prekių. Pas kinus, žinoma, dėkliukai kainuoja pigiau.

O jūs, ar puošiate savo telefonus? Ar derinate dėkliukus prie stiliaus bei nuotaikos? Kaip dabar atrodo jūsų aparatas?  Diskutuokime čia arba Facebooke.