Ar “Xiaomi Mi Band 2” gali atrodyti solidžiau? Odinių ir metalinių apyrankių apžvalga

Estimated read time 4 min read

Aš jau 8 mėnesius dėviu aktyvumo apyrankę “Xiaomi Mi Band 2”. Apie ją gana išsamiai pasakojau čia. Dėl šios apyrankės gavau daugiausiai asmeninių žinučių ir žinau bent 10 žmonių, kurie ją įsigijo. Vieni patenkinti, kiti nelabai. Mano vyras pasiekė rekordą ir apyrankę išnešiojo 7 mėnesius. Galiausiai ji po garažo darbų tapo nebeatspari vandeniui ir sugedo. Kaip sakiau – rekordas, nes joks laikrodis jam dar tiek nelaikė, ką ten laikrodis, jam net CAT telefonas nelaiko.

Aš pati nusiskundimų neturiu. Sėkmingai naudoju ir džiaugiuosi. Būsiu atvira, kaip į žingsniamatį aš žiūriu gana abejingai. Na žvilgteliu kiek ten tų žingsnių, stengiuosi, kad mažiau 8k nebūtų, siekiu 11k, bet tik tiek. Labiausiai naudojama ir svarbiausia funkcija, kurios man reikia yra vibravimas kai gaunu laiškus, FB pokalbius, žinutes, Google Hangout pokalbius ir skambučius. Mat aš priklausoma nuo interneto ir tikrai ne iš tų žmonių, kurie paštą pasitikrina kartą per dieną. Aš mėgstu, kai virtualus pasaulis yra tiesiogiai integruotas į realų.

Apyrankę dėviu nuolatos išskyrus maudynes. Ir galiu pasakyti, kad originaliąją sunešiojau per porą mėnesių. Išplyšo guminiai viduriai ir ėmė kristi įtaisiukas. Skubos tvarka iš Ebay parsisiunčiau analogų, kurie kainavo gal po 1-2 eurus. Sunešiojau daugybę gabaliukų spalvoto silikono. Tiesą sakant prekinę išvaizdą man jos prarasdavo po savaitės. Tepdavosi, atrodydavo baisiai. Po kokių kelių savaičių pradėdavo chroniškai atsiseginėt. Labai nervino. Ir suprantu, kad ta problema ne pas mane vieną, nes kinai jau prigalvojo visokių apyrankių, kurias reklamuoja, kaip neatsegančias. Pvz. Neapsikentusi sugalvojau užsisakyti brangesnę, bet originalią juodą silikoninę apyrankę. Bet pakeliui akis užkibo už odinės.

“Mi Band” yra labai fainai, bet pripažinkime, kad trūksta solidumo. Silikoninė apyrankė ne kaip atrodo prie dalykinės aprangos, ar net ir šiaip puošnesnės, pvz., susiruošus į koncertą. Prie silikoninės apyrankės nepriderinsi jokios kitokios, pvz., iš karoliukų ar sidabrinės ir t.t. Tad pagalvojau, kad reikia imt ir išmėgint tą odinę. Sulaukusi rodžiausi IG.

Kaip matote, turiu ją nuo rugpjūčio 16 dienos. Tą kartą man ji pasirodė patraukli ir aš iš karto užsisakiau dar ir juodą bei dvi metalines.

Šiandien jos ir atkeliavo.

Rudąją nešiojau kiekvieną dieną nuo pat gavimo. Aš negaliu patvirtinti, kad ji tikrai odinė. Anaiptol, man net kelia šiek tiek abejonių tai. Tačiau tvarkinga ir nors aš sudroždavau tikras odines apyrankes labai greitai, bet per mėnesį ji tikrai nenusitrynė, o metalas nenusilupo, nenusibraižė.

Užsegimai paprasti, metaliniai. Ne aukso spalvos, tad mano skonio. Per mėnesį nepajutau, kad kiltų kokia nors alerginė reakcija nuo metalo.

Metalines apyrankes pasirinkau tiek juodos, tiek sidabro spalvos.

Užsegimo ilgis gana lengvai reguliuojasi.

Tiesa, esu visai nepatyrusi, tad teko googlint kaip tą padaryti. Pasirodo, kad tikrai lengva, ir štai čia yra video (antras).

Metalas neatrodo labai pigiai, tiesiog toks, kokį matome prie visų “Daniel Wellington” ir pan. laikrodžių.

Manau toks apyrankių pasirinkimas leidžia šiek tiek daugiau laviruoti tarp įvairių stilių. Nori pabėgiot per lietų? Grybaut? Puikiai tiks silikoninė. Paskaitos? Darbas? Gražiau atrodys odinė ar metalinė. Apyrankes pakeisti pastangų nereikia, į visas rodytas įrenginukas įsideda taip pat paprastai kaip į silikoninę. Tad sekundžių reikalas. Rudąją jau panešiojau, tai kol kas apsistosiu ties sidabro spalvos metaline. Papildysiu įrašą kai bus galima pasakyti daugiau, pvz., ar nesusioksiduos, ar nealergizuos, ar trinsis.


Naudinga: Visas apyrankes pirkau Gearbest.com. Metalinės kainavo po 6.30$, odinės – po 5.19$.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
  1. 1
    Jovita

    Paskaičiau jūsų pirmą apžvalgą apie mi band 2 ir taip pat užsisakiau. Negaliu sulaukt kada ateis. 🙂 kaip vaikas grįžus po darbo tikrinu vis pašto dėžutę 😀

  2. 3
    Beata

    Odinė tikrai ne odinė, bet stebėtinai kokybiška, nesilupa, nors turiu virš mėnesio. Tiesa, man tas metalinis rėmas apsibraižė, bet aš ir nesaugau jo. Vis apie metalą pagalvoju, įdomu ar nejuoduos ir nealergizuos:-) o silikoninės ir man žiauriai atsisega, vienąkart net pametus buvau

+ Leave a Comment