Apžvalga: “Yeouth” paakių kremas “Retinol 2.5% Eye Cream”

Estimated read time 4 min read

Na ką, šiandien darbus blaško aktualijos, ar ne? Aš labai džiaugiuosi, kad neįvyko referendumas dėl seimo narių mažinimo, prie to prisidėjau. Bet baisu, kiek žmonių balsavo “už”, užuot per rinkimus įsijungę galvą ir nerinkę vienbalsiai visokių karbauskių, kepenių ir gražulių. Suprantu, kad nebūna už ką balsuoti, bet kas kartą rinkdamiesi bent jau mažesnę blogybę, pamažu išsivalytume. Dėl prezidento rinkimų, tai manau tie, kurie balsavo už abu kandidatus, jau nuomonės nekeis, o tie, kurie rinko kažką kitą (esu tikra, kad mano blogo jie neskaito, bet visko pasitaiko), tai įsijunkit gi smegenis, nesiputokit kas kartą išgirdę vienos partijos, kuri jau 10 metų nebuvo valdžioje, pavadinimą. Galvot neskauda, nebent pagirios kankina. 

Na, o mane kankina senėjimo požymiai, kurie labai ryškiai matosi paakiuose. Vištos kojelės jau labai ženklios, bet man kažkaip netrukdo. Kas nepatinka, tai amžinas padribimas paakių srityje. Ir vis ieškau aš to kažkokio stebuklingo kremo. Šį kartą į akį krito “Yeouth” produktas, kuris palyginus, man regis, Iherb.com nėra labai senas, bet jau turi labai daug gerų atsiliepimų. 

Kremas su hialiurono rūgštimi, žaliąja arbata ir kofeinu, o jo aprašyme teigiama, kad retinolis veiksmingiausias ingredientas kovojant su raukšlėmis. Aprašytas jis labai gražiai, atseit ir su laisvaisiais radikalais kovoja, ir stangrina, ir paburkimą mažina, ir tamsius ratilus šviesina. O kaip sakiau, dar ir kitų giriamas. 

Sudėtis: Water, glycerin, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, dicaprylyl carbonate, cetyl alcohol, glyceryl stearate, peg-100 stearate, dimethicone, sodium hyaluronate, palmitoyl tetrapeptide-7, palmitoyl tripeptide-1, dipeptide-2, whey protein, steareth-20, retinol, n-hydroxysuccinimide, chrysin, caffeine, hesperidin methyl chalcone, stearic acid, panax ginseng root extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, undaria pinnatifida extract, butyrospermum parkii (shea) butter, oryza sativa (rice) bran oil, tocopheryl acetate, xanthan gum, carbomer, disodium edta, caprylyl glycol, hexylene glycol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sodium hydroxide.

Naudoti kremą galima tik vakarais, o dienomis nepamiršti apsaugos nuo saulės. 

Produktas gana tirštas, savotiškai man primena “Kiehl’s” avokadų kremą, tik tiek kad šis įsigeria daug greičiau ir malonesnis. 

Šį kartą aš tikrai neskubėjau aprašinėti priemonės. Naudoju jau ketvirtą mėnesį ir vis laukiu laukiu rezultato. Ir galiu pasakyti, kad nesulaukiu. Nes jis tik drėkina pakankamai padoriai, už ką duodu geresnį įvertinimą, nei ketinau iš pradžių. Tačiau raukšlėms įtakos nepastebėjau, dar gi man atrodo, per tuos keturis mėnesius jos tik padidėjo. Na, bet čia, tarkime, gal reikia dar ilgesnio laikotarpio. Tačiau šviesinimo ir paburkimo mažinimo norisi čia ir dabar. Juk kofeinas tam ir skirtas. Bet ne, jokio pokyčio. Negana to, po 4 mėnesių aš pasidariau šiam kremui jautri. Vizualiai sudirginimo nesimato, bet atrodo, kad net kiek graužia paakius. Aprašyme teigiama, kad jį reikia atsargiai naudoti pirmą savaitę ir stebėti jautrumą, jei jis neišlenda, galima teptis kiekvieną vakarą. Na, man išlindo po tikrai gana ilgo laiko tarpo.

Vienu žodžiu, išsitraukiau “Margaritos” paakių kremą jautriai odai. Drėkina geriau, o kitų rezultatų bent jau nesitikiu, kaip iš “Yeouth”. Ir dar užsisakiau madingajį ala akmeninį rolerį, tad tikiuosi kovoje su paburkimu jis bus veiksmingesnis už kremukus. Tiek žinių. Daug norėjau, ne tik nieko negavau, bet dar ir užsijautrinau :D. 


Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 17.04 EUR už 30ml. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 1
    Ilka

    Aš ta,kuri balsavo už ką kitą,bet vistiek skaitysiu tavo blogą,paprasčiausiai reik gerbt kitaip galvojančius,visi turi savus argumentus

  2. 2
    Salomėja

    Aš ir gerbiu, visos nuomonės yra nuomonės, tik netikiu, kad žmonės kažką įdomaus mano mintyse randa :), negerbiu tų, kurie iš viso neina balsuoti. Nebent jų argumentas kuo nors su sunkia būkle ir gyvybe susijęs.

+ Leave a Comment