Nors regis ką tik grįžome po atostogų, bet man atrodo, kad jos labai seniai bebuvo, tik kojų skausmas primena – nesapnavau. Apžiūrėjusi dar neapžvelgtus turtus, matau, kad artimiausiu metu daug kalbėsiu apie plaukų priežiūros priemones. Prisikaupė. Ir pradėsiu nuo “Wella” šampūno, kurį dėl patogių 50ml testinių pakuočių vežiausi į kelionę.

Šio šampūno tradicinis dydis talpina 250ml, kadangi tai kirpyklinė priemonė, tai galima įsigyti ir dar didesnių buteliukų.

Štai kaip viliojančiai skamba aprašymas: Wella BRILLIANCE SHAMPOO COARSE šampūnas yra šiurkštiems ir storiems dažytiems plaukams skirta profesionali priežiūros priemonė, suteikianti ypatingo blizgesio. Naudojant šampūną net labai šiurkštūs plaukai tampa šilko švelnumo, įgauna minkštumo ir lankstumo. Wella BRILLIANCE SHAMPOO COARSE šampūnas pasižymi maloniu vaisių bei gėlių aromatu. 

Naudojimas: sudrėkinkite plaukus vandeniu ir tolygiai bei iš lėto įtrinkite iki plaukų šaknų galiukų, lėtais judesiais masažuokite galvą, jog šampūnas įgautų maksimalų efektą. Po to gerai išskalaukite plaukus.

Ką gi, mano plaukai iš tiesų yra šiurkštūs, stori ir dažyti, tad buvo labai įdomu išmėginti produktą. Bus tai stebuklas, ar ne?

Sudėtis tikrai nepatiks natūralistėms ir šiaip galvoju, kad joms turbūt labai sunku rasti grožio saloną, kuriame būtų naudojamos tik idealios priemonės. Aš dar nesu bandžiusi nė vieno natūralaus šampūno, kuris būtų patikęs ilgą laiką. Žinovai sako, kad reikia išlaukti kol plaukas atpras nuo sintetikos, tačiau gyvenimas per trumpas laukti. Nors neatmetu galimybės, kad dar rasiu žaliąjį stebuklėlį.

“Wella” šampūno konsistencija, kvapas bei putojimas visai nestebina. Visiškai tradicinis, baltas, nei per skystas, nei per tirštas, kvepia maloniai, bet nenatūraliai, kaip ir daugelis profesionalių plaukų priemonių. Staigmenų su tuo nėra, o štai rezultatas maloniai nustebino. Kai pirmą kartą jį naudojau, ruošiausi tam tikriems tolimesniems eksperimentams, todėl po šampūno netepiau nei kaukės, nei balzamo. Paprastai tokiu atveju garbanos lieka šiurkštokos ir labai pučiasi. Pūtėsi ir po “Wella”, tačiau tikrai nebuvo šiurkščios. Plaukai buvo akivaizdžiai sušvelninti ir gerokai labiau blizgėjo. Įtariu, kad purumo, bet tuo pačiu ir švelnumo, ieškančios moterys būtų itin sužavėtos.

Kiti mano bandymai jau buvo poroje su kondicionieriais arba kaukėmis, o pastarieji dar labiau suvaldo šiurkštumą bei pūstumą, todėl šio šampūno poveikyje nematau jokių trūkumų. Manau, kad kai tik pabaigsiu milijoną kitų turimų, įsigysiu didesnę pakuotę.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šampūną įsigyti galite lietuviškoje parduotuvėje Inhair.lt (250ml – 8.40eu), parsisiųsti iš užsienio, pvz., Lookfantastic.com (250ml – 9.45eu), ar klausti kirpėjo, mat “Wella” dažnai naudojama grožio salonuose.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.