Aš esu plaukųpriežiūrospriemoniųholikė. Tiesiog negaliu prieš jas atsilaikyti. Nei aš ten svajoju, apie kažkokį nuostabų rezultatą, nei tikiu, kad man tokį kas nors suteiks. Paprasčiausiai mėgstu bandyti. Ir jei turiu 100 kondicionierių, noras išmėginti dar vieną, niekur nedingsta. Žinoma, įsijungia sveikas protas. Kartais. Retai. Ir kaip man buvo negera, kai buvau pasižadėjusi mėnesį nepirkti produktų plaukams. Na, bet kol manija niekam nekenkia, tai kodėl gi nepasidžiaugus gyvenimo ir prekybininkų suteikiamais džiaugsmais?

“Wella Enrich” serija šiurkštiems plaukams jau senokai man krito į akį. Viskas prasidėjo, kai “Inhair” parduotuvėje gavau kaukės mėginuką. Jo užteko vos dviem kartams, bet įsimylėjau. Iš vienos užsienio parduotuvės parsisiunčiau tos serijos kondicionierių, kurį sėkmingai naudoju ir būtinai jums dar papasakosiu. Na, o šiandien aptarsiu putas garbanotiems plaukams.

Aprašymas: Maitinančios putos garbanotiems plaukams Wella Enrich Bouncy Foam – tai ypatingai lengvos tekstūros daugiafunkcinė plaukų priežiūros priemonė puoselėjanti sausus banguotus ir garbanotus plaukus, suteikianti jiems nepaprasto purumo, elastingumo ir energijos. Akivaizdus rezultatas nuo pat pirmos naudojimo akimirkos – natūraliai ir sveikai atrodantys plaukai. Dėl savo sudėtyje esančių medžiagų efektyviai atgaivina, maitina ir saugo silpnus, pažeistus plaukus. Natūralus šilko ekstraktas intensyviai drėkina ir minkština plaukus, padengia juos apsaugine plėvele, saugančia nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pantenolis maitina ir stiprina plaukus. Kreatinas ir amino rūgštys skatina regeneracinius procesus, minkština plaukus bei sulaiko drėgmę.

Naudojimo instrukcija: Maitinančias putas garbanotiems plaukams Wella Enrich Bouncy Foam tolygiai paskirstykite ant švarių drėgnų plaukų ir gerai iššukuokite. Nenuplaukite. Rekomenduojama naudoti kartu su kitomis Wella Enrich linijos plaukų priežiūros priemonėmis.

Pažadų daug, net sakyčiau daugoka kaip putoms. Tokie produktai tikrai nepuoselėja plaukų, o tiesiog padeda juos sutvarkyti. Sudėtis tikrai nežiba: Aqua, Alcohol Denat, PVP, Benzyl Alcohol, Creatine, Panthenol, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Disodium EDTA, Polyquaternium-4, Propylene Glycol, Quaternium-80, Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Linalool, Hydrolyzed Silk, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, Propylparaben, Astragalus Gummifer Gum.

Produkte iš tiesų daug įvairių nesaugių konservantų. Guodžia tai, kad plaukai negyvas darinys ir tikėtina labai jiems nepakenks koks parabenas. Tačiau alkoholio denatūratas jau menkas draugas. Tikėkimės, kad iš tiesų naudingos medžiagos, pvz., kreatinas, pantenolis, proteinai, šilkas – šiek tiek neutralizuoja blogiukų poveikį.

Buteliukas įprastas, dozatorius veikia be priekaištų.

Pačios putos yra labai labai lengvos konsistencijos.

Net nejaučiamos, nes nelipina plaukų (ir nepalieka lipnumo ant rankų), švelniai kvepia, neapsunkina plaukų. Suteikia blizgesio garbanoms. Putos nėra stiprios fiksacijos.

Žinote, tuos vasarą madingais buvusius druskos purškalus? Man jų efektas labai nepatikdavo, nes plaukai tapdavo labai sausi. Tai štai, šios putos suteikia labai panašų lengvų bangų efektą, bet nepalieka to nemalonaus sausumo ir šiurkštumo. Gal alkoholis ilgainiui ir alina bei džiovina plaukus, bet trumpame periode nesijaučia jo neigiamo poveikio, anaiptol, plaukai atrodo blizgūs ir švelnūs. Žinoma, teisybės dėlei paminėsiu, kad aš visada naudoju ir aliejuką. Dažnai pirma aliejumi ištepu delną, o tada purškiu į jį putas, kuriomis gniaužau plaukus.

Esminis skirtumas, šias putas išskiriantis iš kitų mano bandytų (pvz., šių ir šių), yra didesnis spindesys, lengvesnė fiksacija, tai, kad plaukuose nesijaučia jokios formavimo priemonės.

“Wella Enrich” atrodo labai paprastai, bet man paliko įspūdį.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Kuryba.eu el.parduotuvėje. 150ml kainuoja 10 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.