Tik prisėdu šiandien rašyti atsiliepimo ir vis sutrukdo. Koks nors elektroninis laiškas, kuris skelbia tai nuolaidas kosmetikai, tai akcijas knygoms. Tada aš trumpam panyru į Narniją. Išnyru, pradedu rašyt – skambutis į duris, paštininkas atnešė kadaise užsakytų atvirukų. Vėl atsidarau rašymo langą, katei nutinka mažytė tragedija ir reikia eiti sutvarkyti :). Jau nekalbu apie tai, kad turiu rimtų darbų, kuriuos šiandien atidėlioju iki… iki kiek įmanoma. Tai va, rašau.

Šiandien jums pasakosiu apie “Wella” drėkinantį kondicionierių storiems plaukams.

“Wella” ilgai nebuvo patekusi į mano akiratį, kol vieno apsilankymo Inhair parduotuvėje metu, man įdėjo porą mėginukų. Vienas jų buvo “Wella” kaukės ir šiek tiek susižavėjimo šūksnių aš esu rašiusi čia. Vis planavau įsigyti pilną kaukę, bet tuo pačiu buvau apsikrovusi kitomis, o va kondicionieriaus jau kaip ir reikėjo (nes kai mano vonioje lieka 2-3 balzamai, aš jau pradedu panikuoti, kad nieko nebeturiu).

Balzamas pristatomas taip:

Wella ENRICH CONDITIONER COARSE drėkinantis kondicionierius yra storiems, šiurkštiems plaukams skirta profesionali priežiūros priemonė, kuri efektyviai drėkina ir maitina šiurkščius plaukus. Naudojant kondicionierių plaukai tampa lengviau iššukuojami ir formuojami, įgauna sveiką išvaizdą. Šampūnas praturtintas pantenoliu ir šilko ekstraktais, kurie suteikia plaukams minkštumo, gyvybingumo bei purumo. Plaukai tampa ypatingai švelnūs, spindintys. Wella ENRICH CONDITIONER COARSE drėkinantis kondicionierius pasižymi unikaliais tropinių vaisių ir gėlių kvapais, kurie suteiks žvalumo net ir niūriausią dieną.

Mano plaukai stori ir šiurkštūs, tad nieko keisto, kad daug tikėjausi iš priemonės. Sudėtis, kaip ir dažnu atveju, kai kalbame apie profesionalias priemones, neblizga:

Tačiau, kaip ir visada, blogiukus papildo geriukai, pvz., pantenolis, keratinas, šiek tiek šilko.

Balzamas tirštas, skalsus, kvepia skaniai. Tačiau jis mane nuvylė, ypač palyginus su kauke. Jei pastaroji itin suminkštindavo, sušvelnindavo, suglotnindavo, tai balzamas tiesiog nuima tą sausumą, kuris lieka po bet kurio šampūno. Man pasirodė gerokai per mažai drėkinimo, gerokai per mažai glotninimo. Gal labiau tiktų normaliems, storiems ir šiurkštiems, bet ne sausiems plaukams. O ir šiaip, kai priemonė taip konkretizuota, kad va, čia drėkins tokius plaukus, kaip tavo, tai gal iš jos kiek daugiau ir tikiesi, nei tada, kai tebūna “visų tipų plaukams” ar tiesiog “balzamas su kokiu nors aliejumi”.

Sunaudosiu, bet neliūdėsiu kai baigsis.

Įvertinimas:

Naudinga: Mano balzamas yra iš Lookfantastic.com (9.95 EUR). Taip pat jį nusipirkti galite Inhair.lt (10.70 EUR) ir Kuryba.eu (12.20 EUR).

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.