Prieš daugiau nei savaitę aš labai rimtai prasivaliau vonios lentynas. Ištraukusi eilinį šampūną vis pagalvodavau, kodėl jis užsistovėjo. Nepatiko? Nukonkuravo naujienos? Tiesiog pamiršau? Baigėsi prie jo tinkantis kondicionierius? Ir taip savęs klausinėjau apie viską. Galvojau ką daryti: sunaudoti, perleisti kitiems, pabaigti ne pagal paskirtį? Vietos atsilaisvino naujiems produktams, bet tikiu, kad trumpam 🙂

Prieš mėnesį rašiau apie purškiamą “Waterclouds” kondicionierių, kurį nurašiau, o po pusės metų atradau, tiesiog įsimylėjau ir man buvo smagu sulaukti pasiūlymo išbandyti daugiau kompanijos produktų. Ir dar pačiai nuspręsti, kurie man būtų įdomūs. Taip mano namuose atsirado šeši naujokai. Trys iš jų yra serijiniai, tad tilps į vieną apžvalgą, o kiti gi sulauks personalinio dėmesio.

Man labai imponuoja tai, kad priemonės yra švediškos. Kaip ir REF, taip ir “Waterclouds”, traukia išmėginti, nes kažkaip atrodo, kad kūrėjai gyvendami artimesniame mūsiškiam klimate, nei kokie italai, gali geriau įvertinti plaukų poreikius.

Kai ko dar net nepradėjau, kai kam reikia daugiau laiko galutinės nuomonės sudarymui, na, o dekoratyvinės paskirties produktai atsiskleidžia greičiausiai. Kadangi galvą plaunu kiekvieną dieną (man taip paprasčiau formuoti, nei kovoti su sausų plaukų rytinėmis dramomis), tai jau kaip reikiant pakankinau “Deep Shine” kremą. Beje, iš visų “Waterclouds” produktų jis man patiko mažiausiai :D.

Dizainas jau pažįstamas – dryžuota pakuotė su “bla bla” tekstu priekyje :).

Aprašymas:

Waterclouds Deepshine stilizavimo kremas su natūraliais šilko baltymais suteiks Jūsų plaukams formą ir nepakartojamą žvilgesį. Šis kremas paryškina dirbtinas garbanas ir plaukų spalvą, suteikia natūralaus žvilgesio, neapsunkina plaukų. Apsauga nuo UV spindulių.

Hidrolizuoti šilko baltymai – suteikia plaukams papildomo drėkinimo, žvilgesio bei elastingumo.

Naudojimas: šiek tiek kremo patrinkite tarp delnų, paskirstykite priemonę po sausus ar rankšluosčiu nusausintus plaukus. Nuskalauti nereikia.

Sudėtis:

Pats kremas nėra labai tirštas, perlamutrinis:

Aprašyme sakoma “paskirstykite priemonę po sausus ar rankšluosčiu nusausintus plaukus” ir aš norėčiau patarti vadovautis tik antru pasiūlymu. Ištepus priemonę ant sausų plaukų, atsiranda lipnumas, balti produkto pėdsakai ir šiaip nieko labai gero. Tikrai nieko panašaus negavau į nepakartojamą žvilgesį.

Tačiau tepdama ant šlapių plaukų, aš efektu skųstis negaliu. Nepadauginu, ant savo storų ir tankių garbanų tepu vos vos daugiau nei matote nuotraukoje. Būtina labai gerai paskirstyti, nes kitaip liks jau minėti balti pėdsakai-apnašos.

Na ir viskas. Plaukai tampa minkštesni ir spindintys. Neapsunkina. Efektą sunku parodyti, kadangi praeitą savaitę buvo saulės, tai bandžiau pagauti vieną kitą saulės zuikutį 🙂

Ir taip, aš visada turiu tą susiraizgiusių plaukų aureolę, jei plaukus džiovinu natūraliai :), bet man kur kas svarbiau, kaip sukrenta bangos, nes mėgsta jos būti nutįsę, matinės bei liūdnos.

Aš jau minėjau, kad kremas man mažiausiai patiko iš savo gausios giminaičių kompanijos, bet nes taip jau yra, kad visi ant tos pačios kėdės sėdėti negali. Tačiau vertinu teigiamai! Svarbu tik nepadauginti, o tai man sunku, nes mėgstu dar truputį, ir dar, ir dar, negi gaila 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti kremą galite TopBeauty.lt. 200ml kainuoja 11.60 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.