Apžvalga: “Waterclouds” plaukų kaukė “Repair Hairbutter”

Estimated read time 2 min read

Kažkaip senokai bepasakojau apie plaukų kaukes. Visą žiemą daugiausiai naudojau “Green Feels” kokosinę ir įvairius likučius. Ir po tokios labiau natūralios, su mažiau silikonų (taip jau gavosi, kad ir aliejukų dauguma besilikoniai) žiemos, man vėl norisi kažkokios dekoratyvinio efekto bombos. Noriu glotnumo. Tad persižiūrėjau savo sandėliuką ir radau, kad dar rudenį buvau nusipirkusi “Waterclouds” kaukę “Repair Hairbutter”. Apie kompanijos produktus rašiau prieš porą metų, tad net keturias apžvalgas galite paskaityti čia.  

Aprašymas:

Waterclouds Repair regeneruojamasis plaukų sviestas – tai intensyvaus poveikio plaukų kaukė, skirta ypatingai išsausėjusiems, pažeistiems ir nualintiems plaukams. Naudojant Waterclouds regeneruojamąją kaukę, sausi plaukai gauna visą reikiamą priežiūrą, tampa minkšti ir švelnūs it šilkas, kaukė jų neapsunkina.

Waterclouds Repair plaukų sviesto sudėtyje esantys tekšių sėklų ir makadamijos riešutų aliejai padeda atstatyti prarastą drėgmę, tuo pačiu drėkina ir galvos odą, padaro plaukus glotnius ir žvilgančius. Provitaminas B5 sulaiko drėgmę plauko viduje ir neleidžia plaukams išsausėti.

Paveikslėlis didinasi paspaudus.

Pamenu, kad “Waterclouds” produktai man pasirodė neblogi, nors ne wow. Ši kaukė viliojo pavadinimu (nes sviestas) ir buvo nuolaidų 😀 

Visgi sviesto ji neprimena ir yra gerokai skystesnė, kaip ir dauguma kaukių. Ir tai yra šioks toks nusivylimas, nes aš tikėjausi labai sunkios, sviestinės, maitinančios kaukės. Juk ji ypatingai išsausėjusiems bei pažeistiems plaukams. 

O gavau daugiau lengvesnį variantą. Žinoma, nėra blogai, tikrai ji sušvelnina garbanas, suteikia šiek tiek svorio ir visai neblogas variantas dažnesniam plaukų palepinimui. Tik tiek, kad lūkesčiai buvo kiek kitokie, o man vis dar reikia kažkokios bombos 😀

Kvapas gana stiprus, primena tipinį prof. priemonių aromatą, kurį sunku identifikuoti, bet kirpyklose dažnai užuosite.

Taigi, faktas, kad sunaudosiu, nes nėra ta kaukė netikusi, bet širdies bei garbanų irgi nedžiugina. 


Naudinga: Įsigyti galite Inhair.lt. 250ml kainuoja 15 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours