Apžvalga: "Victoria’s Secret" braškių ir šampano kvapo drėkinamasis kūno losjonas

Estimated read time 2 min read

Braškės ir šampanas… Skamba vasariškai, bet ar tai dera kūno losjone? Prisipažinsiu, kad tai pirmas mano bandomas “Victoria’s Secret” produktas. Šis prekinis ženklas yra toks visai kitoks nei aš, niekada nedomino, niekada nedūsavau žiūrėdama nuotraukas ir iš viso negalvojau. Bet štai, gavau dovanų, išbandžiau ir pasakoju įspūdžius.

Sužinojusi, kad pas mane atkeliauja braškių ir šampano skonio produktas aš skeptiškai kilstelėjau antakį. Hm… Paprastai braškiniai kvapai kosmetikoje yra tokie netikri, tooookie sintetiniai… Atrodo, kad tai vienas iš sunkiausiai susintetinamų kvapų. Na dar gamintojams sunkokai sekasi su kava ir medumi. Tačiau gavusi losjoną ir jį pauosčiusi gi likau nustebusi. Nelabai ten tos braškės ir jaučiasi, kaip ir šampanas. Tai yra kažkokių gaivių, uoginių kvepalų kvapas. “Kvepalinį” kūno pienelį bandžiau tik vieną kartą. Tai buvo “Diesel Loverdose”. Jį gavau kartu su tokiais pat kvepalais.

Pasižvalgiau plačiau po asortimentą. “Victoria’s Secret” kūno losjonai  stebina rūšių gausa, manau sunku internetu išsirinkti kvapą vien iš aprašymų. Ir dar tokių miglotų, nes tikrai ne kiekvienas aromatas yra aprašytas.

Prieš naudodama žvilgteliu į sudėtį:

Nieko stebinančio. Pagrindas yra vanduo, glicerinas ir vazelinas. Po kvepalų dar randame ir vertingų aliejų bei ekstraktų. Tačiau toli gražu nedžiugina nesaugūs konservantai. Sudėtis yra gana tipinė. Būdinga daugeliui nenatūralių kūno priežiūros produktų.

Na ir apie pojūčius. Iš esmės, jei užsimerkčiau prieš kenksmingus sudėties ingridientus, tai turėčiau prisipažinti, kad losjonas patinka. Jis lengvas, greitai susigeria ir iš tiesų drėkina. Taip pat kvapas yra malonus, neintensyvus, “kvepalinis”, tad smagu po dušo išsitrinti ir šokti į patalus.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kūno losjoną nusipirkti galite Redstar.lt. Kaina  – 13 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours