Apžvalga: "Uoga Uoga" natūrali giliai valanti veido kaukė "Mėlynių upė"

Estimated read time 3 min read

Pastarosiomis dienomis molis yra ant bangos. Gi kilo didelis “L’oreal” kaukių ir naujų plaukų priežiūros priemonių bumas. O aš tai ką, tik kukliai noriu padėkot kitoms blogerėms. Besidalindamos dovanotų kaukių nuotraukomis, sukelia žmonių susidomėjimą. Šie bėga gūglinti atsiliepimų ir užsuka pas mane, nes aš jau seniausiai pasakojau apie žaliąją. Beveik galiu garantuoti, kad tas įrašas šį mėnesį bus pats skaitomiausias, bet nepateks į topą, nes rašytas dar gruodį :). Galiu tik pasikartoti, kad kaukė man patiko, tačiau tie, kas su pasibjaurėjimu sako žodį “chemija”, vistiek ieško natūralesnių alternatyvų ir jiems gal aktualesnė bus ši apžvalga.

Aš kaip visuomet gi, pirkau Kalėdines dovanėles, bet na negi kitus lepinsi, o savęs ne? Tad ne tik draugėms “Uoga Uoga”produktų teko, bet ir į mano šaldytuvą nugulė kaukės tūbelė.

Pristatoma taip:

Ypač mišriai ir riebiai odai tinkantis prancūziškas žaliasis molis garsėja savo valomosiomis savybėmis, o baltasis molis padaro odą lygesnę ir skaistesnę. Mėlynės yra puikus antioksidantų šaltinis ir turi antibakterinį poveikį. Kaukės sudėtyje esantis kvapiųjų kanangų eterinis aliejus padeda sureguliuoti odos riebumą, o kartu su greipfrutų eteriniu aliejumi ją puikiai tonizuoja. Be to, jie skaniai kvepia, pakelia nuotaiką ir suteikia energijos.   

Sudėtis:

Vaccinium Myrtillus Fruit Juice (mėlynių sultys), Aqua (vanduo), Green Illite (žaliasis molis), Kaolin (baltasis molis), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (saldžiųjų migdolų aliejus)*, Glycerin (augalinis glicerinas), Tocopherol (vitaminas E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citrus Grandis Peel Oil (greipfrutų eterinis aliejus)*, Cananga Odorata Flower Oil (kvapiųjų kanangų eterinis aliejus)*, Benzyl Benzoate**, Benzyl Salicylate**, Limonene**, Linalool**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Sudėtyje yra dirgiklių ir kaukė labai jautriai odai nėra rekomenduojama.

Košelė – pilkai melsvos spalvos, patogios užtepimui konsistencijos. Aprašyme rekomenduojama laikyti 15-20 min ir neleisti kaukei išdžiūti. Aš papurkšdavau rožių vandens, nes tik tokį teturiu.

Kadangi, kaip ir rekomenduojama, kaukę aš laikau šaldytuve, tai ją tepti yra malonumas. Vėsus, gaivus jausmas. Tiesa, kvapas keistokas. Mėlynių nesitikėjau, bet tai kažkoks uogų ir purvo mišinys. Aš nepasakyčiau, kad man labai malonus.

Aš daug daug kaukių bandau, daug daug šveitiklių, bet dar neatradau tikrai efektyvaus, kad tarkime nosies poros atrodytų švarios (teksto pradžioje minėtas “L’oreal” arčiausiai to). Nekalbu apie nuolat besikemšančias atviras poras ant žandų. Deja, jokio gilaus valymo nepastebėjau. Tačiau kaukė matizuoja, oda mažiau riebaluojasi.

Dabar manęs dar laukia enzyminės kaukės mėginukas, galvoju, gal jis kokį stebuklą iškrės? O jūs netylėkit, pasidalinkit, kokias kaukes patys labiausiai mėgstate, kas nuvylė, kas pasiteisino?

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite “Uoga Uoga” salelėse ir internetu. 40 ml kainuoja 6.95 EUR.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours