Braškės asocijuojasi su vasara, nors sunku apie ją galvoti, kai už lango sninga. Visgi šiandien nusprendžiau papasakoti apie braškinį kūno kremą iš “Uoga Uoga”.

Šiaip man kompanijos sugalvoti pavadinimai žavūs. Nuteikia linksmai. Tačiau šis išsitaškymas skamba abejotinai. Priverčia krizenti prisiminus du įvykius. Pirmasis, tai kai mano tėvams sprogo slėginis puodas, kuriame virė vištienos konservai (mes vadinam juos tušonke). Va tada tai buvo – višta išsitaškė – ant lubų, ant sienų, ant langų… Antrasis atvejis buvo tada, kai mano vyras sumanė sublendinti per pusę perpjautą arbūzą, kokteilis turėjo likti žievelėje. Aha, neblogai ten tas arbūzas išsitaškė… Tad perskaičiusi pavadinimą visada prisimenu tuos atvejus.

Gamintojai produktą pristato labai gražiai: Įsivaizduok, kad vaikštai po braškėmis kvepiantį sodą arba mėgaujiesi nuostabiu braškių ir grietinėlės desertu vėlyvą šeštadienio rytą. Kad ir kur Tave nuneš šis aromatas, neabejojame dėl vieno – abejingų nepaliks! Surinkome šios vasaros uogas, sumaišėme jas su odą puoselėjančiais sezamų, abrikosų kauliukų, saldžiųjų migdolų ir kokosų aliejais, kurie puikiai drėkina, maitina ir minkština. Įlašinome sveikatos ir grožio vitamino E, įbėrėme odą raminančio ir gaivinančio bei kraujotaką gerinančio raudonojo molio. Suplakėme patį tikriausią, gardžiausią ir saldžiausią braškių kokteilį, kuriuo galėsi mėgautis visus metus!

Sudėtis: Aqua (vanduo), Sesamum Indicum Oil (sezamų aliejus)*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (saldžiųjų migdolų aliejus)*, Prunus Armeniaca Oil (abrikosų kauliukų aliejus)*, Cocos Nucifera Oil (kokosų aliejus)*, Fragaria Ananassa Fruit Extract (braškių ekstraktas), Glycerin (augalinis glicerinas), Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Monostearate, Red Illite (raudonasis molis), Tocopherol (vitaminas E), Xanthan Gum (ksantano guma), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Alcohol, Aroma (eterinių aliejų mišinys), Limonene**, *išauginta ekologiniame ūkyje **įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Daug neblogų dalykų, tačiau žalingas konservantas Bezyl Alcohol. Šis gi dažnai pasitaiko ekologiškuose ir natūraliuose produktuose, nes jį galima išgauti ekologiškai ir natūraliai. Tačiau šis sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą ir gali sukelti kontaktinį dermatitą. Taip pat kremas turi nemažai poras kemšančių sudedamųjų dalių. Man tai neaktualu, nes aš kūno kremais tepu rankas ir kojas, o tos vietos šiuo atžvilgiu nėra jautrios.

Pirmas dalykas, kuris mane nustebino, yra dozavimo būdas. Buteliukas štai toks:

Jis sunkokai pasispaudžia. O ir priemonės išlenda vos lašelis. Na maždaug tiek, arba dar mažiau jei nepasiseka paspausti:

Prisiminkime, kad čia kūno kremas, o ne veido. Tiek tikrai nepakaks net blauzdai padengti. Tad tenka padirbėti ir pumpuoti pumpuoti pumpuoti… Pasakysiu negražiai – užknisa.

Iš apipavidalinimo bei aprašymo čia daugiausiai lūkesčių sukelia kvapas. Koks gi jis? Tikrai nepasakyčiau, kad gaivus prinokusių braškių. Jis labiau saldus ir primena skystą braškių uogienę. Na žinote tokias, kur vien sirupas ir jame plaukioja kelios uogos.

Kremo spalva rausva, matyt dėl sudėtyje esančio molio. Susigeria jis gana greitai, nors iš pradžių atrodo lipnokas. Nepasakyčiau, kad produktas skalsus.
Jei pasitepu vakare, tai ryte oda dar būna švelni. Aš nesu labai reikli kūno kremams. Man tereikia, kad kitą rytą blauzdos nebūtų sausos ir pleiskanotos (tikrai taip būna jei nenaudoju nieko, naudoju gryną aliejų ar prastą kremą).  Tai vat šis produktas patenkina poreikius.

Ar pirkčiau ir vėl? Nemanau. Kaina kaip už 100ml yra didoka, o buteliukas nepatogus.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Išsitaškiusių braškių ieškokite “Uoga Uoga” salelėse, Rimi ir interneto parduotuvėje. Kaina yra 9.95eu už 100ml.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką