“Uoga uoga” drėkinamasis veido kremas “Aksominė oda”. Riebiai, mišriai ir jautriai odai.

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Kodėl pavadinime paminėjau plepalus? Ne viskas ką čia kalbu yra produkto apžvalga, ar ne? Ir šį kartą turiu šiek tiek minčių apie kosmetikos produktų fotografavimą blogui. Nežinau ar jūs pastebėjote, bet vienur kitur pasitaiko pasakymų, kad va, gavau priemonę, bet negaliu išbandyti, nes reikia padaryti nuotraukas, o dabar tamsu, arba nėra laiko, arba dar kažkas… Įdomu gi, mielos blogerės, ar visos perkate kosmetiką tik tam, kad ją aprašytumėte? Ir kas nutiks jei apsauginė pakuotė bus nuplėšta? Skaitytojai nebesužinos kažkokios slaptos užšifruotos informacijos, padėsiančios apsispręsti? Žmonės, manote, yra nematę naudotų akių šešėlių, ar šepetėliu perbrauktos pudros?

Rašau norėdama pasidalinti ką atradau ar kuo nusivyliau. Ai, dar dėl to, kad esu faina. Ir dar dėl to, kad man būtina pareikšti savo svarbią nuomonytę. Ir dar dėl to, kad tiesiog patinka. Ir man mažai rūpi, kad negaliu padaryti tobulos lūpdažio nuotraukos… nes jis jau įpusėtas. Ne, aš nemanau, kad galiu daryti viską belekaip. Oi ne. Noriu tobulėti fotografuodama tomis minimaliomis turimomis priemonėmis. Noriu gero rezultato. Bet išpakuota kosmetika su tuo nelabai juk susijusi!

Cha cha, bet tos puikiosios fotografijos puikuojasi reklamose, reikia tai ir rasite, mano darbas yra parodyti neretušuotą realybę. Sutinku, kad profesionalius vaizdus yra maloniau žiūrėti, jie traukia akį, bet žurnalistinėje foto svarbi esmė, o aš nieko nepardavinėju. Visą šitą tiradą surašiau todėl, kad… produkto, kurį noriu čia aprašyti pakuotė jau smarkiai nusitrynusi. Neturiu ką parodyti. Va:

Nebūtų bėdos, jei būčiau nuotraukas padariusi iš anksto, ane? Tačiau gi aš dar nežinojau ar iš viso bloginsiu apie šį kremą. Aha, gal seniau aš ir rašydavau apie viską iš eilės, bet dabar manau, kad turiu turėti ką pasakyti apie daiktą. O ar turiu ką pasakyti pasidaro aišku tik pabandžius, tada kartais jau per vėlu gražioms nuotraukos. Šį kartą neturiu net kur pasiskolinti, nes kaip matote pirmoje fotografijoje, kurią radau internete, ten vaizduojamas kremas sausai ir jautriai odai, o aš aprašinėju riebiai, mišriai ir jautriai skirtąjį.

Šioje vietoje išryškėjo ir pirmasis minusas: pakuotė nekokybiška. Ji nusitrynė vien nuo to, kad ją kas rytą ir kas vakarą paimu į rankas.

Kol kas tai vienintelis minusas, kurį galiu nurodyti. Na gerai, būkime kritiški iki galo: dar labai nepatogu, kad kremą rekomenduoja laikyti šaldytuve. Tik aš to nedarau. Suges tai išmesiu, bet kadangi jo nedaug, tai spėsiu sunaudoti. Smagu, kad yra graži gamintojų svetainė iš kurios galiu nurašyti aprašymus bei sudėtį.

Aprašymas: Mes žinome kaip sunku rasti kremą riebiai odai, dėl to labai atidžiai rinkome ingredientus šiam kremui. Lazdynų riešutų aliejus greitai įsigeria, stangrina ir drėkina odą. Simondsijų aliejus kartu su apelsinų žiedų vandeniu sureguliuoja odos riebalinių liaukų veiklą. Greipfrutų eterinis aliejus tonizuoja odą ir praskaidrina Tavo dieną.

SudėtisCitrus Aurantium Dulcis Flower Water (apelsinų žiedų vanduo)*, Corylus Americana Seed Oil (lazdynų riešutų aliejus)*, Prunus Armeniaca Kernel Oil (abrikosų kauliukų aliejus)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (simondsijų aliejus)*, Cetearyl Glucoside, Vegetable Glycerine (augalinis glicerinas), Tocopherol (vitaminas E), Xanthan Gum (ksantano guma), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citrus Grandis Peel Oil (greipfrutų eterinis aliejus)*, Limonene** *išauginta ekologiškame ūkyje **įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Kosmetikos priemonių sudėtį vertinanti svetainė KosmetikosDNR šio kremo neliaupsina. Dar daugiau prastų komentarų galima rasti po priemonės analize, todėl aš esu mažuma.

Turiu paminėti, kad tai pirmasis mano bandomas produktas iš “Uoga Uoga”. Žinau seniai, bet niekada neįsigijau. Tai brangoka pasirodydavo, tai prekiauja nepatogiose vietose. Visgi, prieš kokį mėnesį ar daugiau, susigundžiau RIMI akcija, kurios metu buvo galima įsigyti lietuviškos kosmetikos su 40% nuolaida (įprasta kaina internete yra 8.40 eu, o kiek kainavo RIMI jau nepamenu).

Nenusivyliau. Man tikrai labai sunku rasti sau tinkamą kremą. Oda riebi, bet amžinai dehodratuota. Tai saulės, tai vėjo, tai rudeniško oro. Todėl šalia spuogelių, inštirų ir kitų bėdų, dar atsiranda ir sausi ploteliai. Tai va, kremas tvarkosi puikiai. Prisiskaičiau blogų atsiliepimų, laukiau kol čia mane bers, kol oda susierzins, kol kremas nustos įsigerti… Nesulaukiau. Man jis susigeria labai greitai. Gal, GAL galėtų vos vos daugiau drėkinti. Taip pagalvoju, po kokio veido šveitiklio, ar molio kaukės. Tačiau kas dieną jis yra mano geras draugas. Kvepia fantastiškai. Naudoju prieš makiažą ir taip pat vakare. Pirksiu dar.

Na, o jūs ar jau atradote savo mylimą kremą? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).