Apžvalga: universalus "Welcos" aloe vera gelis

Estimated read time 1 min read

Universalus “Welcos” aloe vera gelis

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Ar prisimenate mano ekstremaliai optimizuotą kelionės kosmetinį krepšelį? Kai jį kroviausi aš dar nebuvau sulaukusi siuntinio iš P. Korėjos su alijošiaus geliu. Būčiau optimizavusis dar labiau, nes pažiūrėkit kiek šios priemonės panaudojimo būdų:

Aš jau spėjau išmėginti ir kaip veido kremą, ir kaip plaukų drėkinimo priemonę, ir kaip kūno losjoną, ir pėdų drėkiklį… Vyras taip pat su džiaugsmu naudoja. Patinka. Gelis yra… gelio pavidalo, skaidrus ir turi lengvą alavijo kvapą. Malonu ir gaivu tepti. Greitai įsigeria.

Tai tiesiog puiki universali priemonė ypatingai tinkanti vasarai. Nusipirkti galima ebay, ar ten, kur tą dariau aš. Tai yra čia. Kainavo apie 6$. Spėju, reikia prigriebti dar, nes 150g pakuotė greitai pasibaigs.

O jūs ar naudojate alavijo gelį? Kokio gamintojo, kur perkat, o gal ant palangės auga alijošius? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.

2Comments

Add yours
  1. 1
    Monika M

    O tokie alavijo geliai kažkie fiksuotų garbanas ar nelabai? Neteko tokių bandyti, tad smalsu. Ačiū už atsakymą 🙂

  2. 2
    Salomėja

    Monika, tikrai nemanau, kad jie galėtų bent kažkiek fiksuoti. Drėkinti? Turėtų pagal savo savybes, bet na iš esmės tas alavijas gi kaip koks vanduo. Nėra lipnus augalas ir jo gaminiai labai lengvi.

+ Leave a Comment