Apžvalga: trys "Montagne Jaunesse" kaukės "7th heaven"

Estimated read time 2 min read

“Montagne Jaunesse” kaukės “7th heaven”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Kaip aš nekenčiu to, kad ši sistema neturi jokio automatinio saugojimo! Vietoje 5 netyčia paspaudžiau f5 ir valio, persikrovus puslapiui rašau viską iš naujo. Aha, tokie netyčiukai nutinka dėl skirtingo dydžio namų ir darbo kompiuterių klaviatūrų, tai persėdusi nuo vieno prie kito, vis turiu adaptuotis…

O kartotis labai keista, žinokit. Tai va, nemėgstu aš veido kaukių, bet kartais panaudoju, nes vis galvoju, kad gal gi padarys tai ką žada aprašymuose. Ir Eurokos parduotuvėje prisipirkau “Montagne Jaunesse” kaukių. Visos riebiai-mišriai odai, visos žada išvalyti poras ir visos skirtingos: nulupama, šveičianti ir tiesiog purvo. Žiūrim ką turim.

Pirmoji sąraše “Coffee Mocha Mud”.

Ši kaukė patiko labiausiai iš visų trijų. Šveičiamosios kavos dalelės savo darbą dirba du kartus: pirmą kartą gerai pašveičia odą užtepimo metu, antrą kartą kai kaukę ploviau. Todėl oda švelni švelni liko. Kvapas taip pat nuostabus, saldus kavos. Ar poras išvalė? Na taip sakyčiau vidutiniškai. Greičiau jau negyvas ląsteles nugramdė, bet gi tas irgi neblogai, ar ne?

Kita eilėje yra “Black Seaweed”.

Čia visiškas nesusipratimas. Ultra deep cleansing man reiškia, kad bent jau šiek tiek pravalys poras. Ji to nedaro. Dar gi net nesustingsta taip, kad galėčiau nulupti, todėl man teko gramdyti lipnią juodą košę. O ir kvapai visai nelepina. Pinigas į balą.

Paskutinė, bet juodosios kaukės dėka, tikrai neprasčiausia kaukė yra “Argan Oil Mud”.

Tai tiesiog maloni molio kaukė. Užtepi, lauki kol sudžius, nuplauni. Kvapas nei saldokas, neįkyrus. Veidas po priemonės atrodo skaistesnis ir matiškesnis. Poras valo geriausiai.

Reziumė: kaukė su kava pati kvapniausia ir maloniausia naudoti. Kaukė su argano aliejumi geriausiai atlieka tai ką žada. Na, o juodoji košė yra pinigų ir laiko gaišimas.

O jūs, ar bandėte “Montagne Jaunesse” kaukes? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours