Apžvalga: trys “Marc Anthony” priemonės garbanoms. Kuo skiriasi ir kada, kurią rinktis

Estimated read time 6 min read

Aš nesu nei plaukų, nei odos priežiūros ekspertė, bet tikrai laisvai galiu vadintis aistringa garbanų kremų bandytoja. Galėtų būti tokios pareigos :). Bloge esu aptarusi tikrai daugiau nei 20 produktų. Taip jau yra, kad nepraeinu pro šalį. Beje, keletas mano mėgiamiausių tiesiog nebegaminami, iš čia jums atsakymas, kodėl vis ieškau kažko naujo. Nemėgstu prisirišti, nes ryt gal nebebus ir mėgstu išbandyti, mat anas už kampo, gali būti dar geresnis. “Marc Anthony” garbanų kremas buvo mano pirmas kosmetinis pirkinys “lietuviškais” eurais. Nuo tada kompaniją mėgstu ir neatsisakau priemonių pakartoti. Šiuo metu namuose yra net keturios garbanoms skirtos priemonės. Ta prasme, keturios iš “Marc Anthony”, nes šiaip turbūt, kokių 10. To paties gamintojo produktai skirti tam pačiam tikslui? Stabtelėjus prie lentynų galima ir sutrikti. Kuo jos skiriasi? Pažadai lyg ir tie patys, tad reikia visų, ar pakaks kažkurios vienos? Kurios? Į šiuos klausimus aš ir noriu pamėginti atsakyti. 

Kaip matote nuotraukoje, aš turiu du garbanų kremus, vieną losjoną ir vienerias putas. Pradėsiu nuo tos priemonės, kuri labiausiai išsiskiria mat ji oranžinėje pakuotėje ir nepriklauso “Strictly Curls” serijai. 

“Marc Anthony” garbanų kremas “100% Extra Virgin Coconut Oil & Shea Butter” žarstosi tokiais pažadais:

Drėkinamasis kremas sukurtas garbanotiems plaukams prižiūrėti. Jis padeda išvengti garbanų sausumo, pūtimosi. Drėkina, padeda atskirti bangas. 

Naudojimas: gausiai tepkite šlapius arba sudrėkintus plaukus, tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Geriausiam rezultatui pasiekti, išsklaidykite plaukus pirštais, nešukuokite. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite džiovintuvu su difuzoriumi.

Sudėtis

Beje, visos priemonės pristatomos kaip profesionalios, tad “gražios” sudėties per daug tikėtis neverta. Priemonės orientuotos į rezultatą. 

Garbanų kremo konsistencija tokia, kokios ir tikimės iš žodžio kremas – tiršta. Labai stipriai kvepia kokosais. Ne mano džiaugsmui. 

Produktas man atstoja tipinį nenuplaunamą kondicionierių. Jis nėra lipnus, rekomendacijose mini, kad naudoti reikia daug. Tad nesikuklinu. Priemonė tikrai suteikia drėgnumo iliuziją. Padeda sutramdyti besipučiančias garbanas, bet šiaip, mano subjektyviu požiūriu, visai nefiksuoja bangų. Vos drėgnesnis oras ir kaip nebuvę. Tad labiau tinkamas kaip papildoma priemonė po įprasto kondicionieriaus toms, kurių plaukai pučiasi. 

Toliau gi dar vienas kremas, šį kartą jau iš “Strictly Curls” serijos. Beje, jei ieškosite, turėkite omenyje, kad jis parduodamas kartoninėse dėžutėse. 

Gamintojo pažadai:

Plaukų kremas pabrėžia ir paryškina šiurkščias garbanas, suteikia joms švelnumo ir žvilgesio. Priemonė atpalaiduoja garbanas, leidžia joms gražiai kristi. Veikliosios medžiagos padeda sutvarkyti nepaklusnias, itin tvirtas susitraukusias garbanas. Priemonė ilgina, išryškina ir stiprina garbanas, saugo jas nuo drėgmės.

Naudojimas
Tepkite plaukus, pirštais tolygiai paskirstykite per visą jų ilgį (ne šukomis). Leiskite džiūti plaukams natūraliai ar tempkite garbanas pirštais žemyn ir džiovinkite difuzeriu. Jeigu norite išryškintų ir apibrėžtų garbanų tepkite pirštais ant drėgnų atskirų sruogų. Sruogą apsukite aplink pirštą, švelniai traukite žemyn ir iš lėto ją paleiskite. Plaukus džiovinkite, kaip Jums patinka.

Sudėtis:

Nuotraukoje kremai atrodo beveik vienodai, ar ne?

Visgi šis yra vos vos lipnesnis. Ir dar kvepia citrusais, tai man iš karto labiau patinka. Kremas, nuo to, kurį aptariau, skiriasi tuo, kad iš tiesų turi formuojamųjų savybių. Plauko struktūra vizualiai atrodo glotnesnė, jie blizga ir garbanos užfiksuojamos, tačiau nesukietinamos. Tokius kremus labiausiai mėgstu ir šis yra vertas dėmesio. 

Kita priemonė yra “Marc Anthony” garbanų losjonas

Jis aprašytas taip:

Plaukų losjonas lygina ir švelnina garbanas. Jis saugo garbanas nuo drėgmės praradimo, suteikia žvilgesio ir šilko švelnumo. Taip pat priemonė išryškina ir pabrėžia garbanų sruogas.

Naudojimas
Išspausti nedidelį kiekį ant delno, patrinti pirštais ir tepti ant drėgnų plaukų. Jeigu norite natūralių lengvai krintančių ir švelnių sruogų džiovinkite plaukus difuzoriumi.

Ne kažką tie aprašymai skiriasi, ar ne?

Sudėtis

Šis dalykas jau yra visiškai kitokios konsistencijos ir labiau primena gelį. 

Produktas yra smarkiai lipnus. Tad nors ir suteikia garbanoms žvilgesio, bet jas ir lipina, kietina. Labiau tinka toms, kurios nori kažko panašaus į šlapių plaukų efektą. Fiksacija vidutinė, tikrai gali atlaikyt neperekstremalias sąlygas. 

Na, ir galiausiai liko garbanų putos

Aprašymas:

Putos padeda kontroliuoti garbanotus plaukus. Jos išryškina ir pabrėžia garbanas, suteikia joms elastingumo ir žvilgesio. Sudėtis papildyta šilko baltymais ir vitaminu E. Putos suteikia garbanotiems plaukams ypatingo purumo. Išryškina ir sustiprina natūralų plaukų judėjimą.

Naudojimas
Prieš naudojimą supurtyti. Tepti ant drėgnų plaukų. Leisti džiūti natūraliai arba džiovinti difuzeriu.

Sudėtis:

Putos, tai jau regis visai kita opera nei kremai ir losjonai. Konsistenciją visi pažįstat 🙂

Ši priemonė padės toms, kurios dirbtinai suka plaukus. Mano akimis, neblogai fiksuoja ir suteikia labai, labai daug žvilgesio. Vyras net klausė ar nusidažiau plaukus. Labiausiai pasiteisina putų ir losjono tandemas. Iš pradžių ištepu pirma priemone, po to pagniaužau antra ir džiovinu su difuzeriu. Įmanoma pasidaryti drėgnai atrodančias garbanėles. Visgi, aš esu linkusi prie natūralesnės išvaizdos, tad man labiau patinka kremai. 

Ką gi. Aptariau keturis produktus, tad dabar pakartojam.

“Marc Anthony” garbanų kremas “100% Extra Virgin Coconut Oil & Shea Butter” labiausiai tinka, kaip nenuplaunamas kondicionierius. Jis drėkina, palengvina šukavimą, neleidžia pūstis, bet pačių garbanų nefiksuoja. Manau, galėtų ir tiesiaplaukės, kurių plaukai sausi, naudoti. 

“Marc Anthony” garbanų kremas iš “Strictly Curls” serijos labiau tinkamas norint išlaikyti suformuotas garbanas. Suteikia glotnumo pačiam plaukui, šiek tiek užfiksuoja bangas. Be to skaniai kvepia, nėra lipnus bei jaučiamas plaukuose. 

“Marc Anthony” garbanų losjonas iš “Strictly Curls” serijos primena gelį. Lipnus, pakankamai stipriai fiksuoja, bet jaučiamas plaukuose, kietina sruogas. 

“Marc Anthony” garbanų putos iš “Strictly Curls” serijos suteikia daug žvilgesio ir taip pat formuoja. Kaip ir gelis, palieka sruogas kietas, nebent gerai išgniaužysit ir išpurtysit. Paprasta naudotis. Ne taip lengva padauginti, kaip kitų produktų. 

Šį kartą tiek, tikiuosi garbanėms buvo įdomu. 


Naudinga: Visas priemones rasite Eurokos.lt. Produktai be nuolaidų kainuoja tarp 9-10 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (PR Produktai)

Total
0
Shares

7Comments

Add yours
 1. 2
  MonaM

  Ne visai į temą, bet gal kaip turinti garbanotus plaukus it besidominti tokių plaukų priežiūra, esat bandžius Curly girl method?

 2. 3
  Salomėja

  Tiesą sakant nelabai suprantu tą metodą, o gal randu jau išsigimusias variacijas? Jose siūlo nešukuot, plaut kas savaitę švelniais šampūnais?

 3. 4
  MonaM

  Aš irgi nesu įsigilinusi, todėl ir teiraujuosi 🙂 Kiek esu susirinkusi info, siūlo neplaut šampūnu (išskyrus low-poo, no-poo, co-wash variantus), būtinai naudot balzamą (jo pilnai neišplaut), formavimo priemones (aliejus, žele, pan.) naudoti ant dar permirkusių plaukų, nenaudot įprastinių rankšluosčių (geriau pvz., t-shirt), nešukuot plaukų, o leist garbanoms natūraliai formuotis, jokių sulfatų, alkoholio, silikonų, karščio, etc. Žodž, gyvas velnias visokių taisyklių, bet rezultatas, kiek mačiau video, labai neblogai atrodo. Tai net nžn, domiuosi, užknisa visa info gausa, bet kažką turiu su savo kudlom daryt, nes įprastiniai šampūnai, balzamai, visokie Olaplex No.3 ir whatnot, nieko nepadeda paskutiniu metu 🙁

 4. 5
  Salomėja

  MonaM, na plaunami kondicionieriai tikrai gerai! Tik po kelių kartų vistiek norisi tradicinio šampūno. Šukuot ir aš nešukuoju. Bet va silikonų atsisakyt nenoriu, patinka man jie 🙂

 5. 6
  Renolda

  Galiu ‘pradziuginti’ visas garbanotas, kad i antra gyvenimo puse (esu 50++) su garbanotais plaukais tvarkytis darosi tik sunkiau, nes plaukai dar ir labai issauseja. Po visu bandymu pasilikau prie paprasciausiu kokosu arba argano aliejaus. Naudoju eilinius sampunus ir kondicionierius, kartais perplaudama su acto tirpalu. Jokie ‘DevaCurl’ ar Bb stebuklu nepadare. Nors vis dar ju tikiuosi, tai skaitau visokias apzvalgas 🙂 Dekui Salomejai 🙂

 6. 7
  Salomėja

  Na, man dar nėra 50+, bet plaukus jau dažau ne todėl, kad noriu spalvą pakeisti, o todėl, kad ko gerų jų 40% jei ne daugiau yra žilų. Tai pati matau, žili plaukai (uždažyti) ne be tas – kietesni, šiurkštesni. Vis dažniau ir dažniau mėgstu rišti plaukus.
  Aš irgi kuo toliau, tuo labiau linkstu prie pačių paprasčiausių šampūnų ir kaukių. Bet garbanų kremus vistiek mėgstu. Jie ir neturi daryti stebuklų, užtenka, kad šiek tiek padeda susitvarkyti.

+ Leave a Comment