Apžvalga: “Tony Moly” veido valymo pieštukas “Tako Pore”

Estimated read time 3 min read

Tai kas įdomesnio? Mano fronte viskas neblogai. Jaučiu šiokią tokią įtampą, nes yra reikalų, kurie truputį erzina, bet šiaip nuotaika gera, advento įrašui ruošiu asmeninę istoriją. Galvoju, kad dabar kažkaip įprasta visiems slėptis. Slėpti privatų gyvenimą, nekalbėti apie antras puses, nerodyti nieko asmeniško, bet aš kažkaip taip nemoku. Man atrodo, kad kuo žmonės mane geriau pažinos, tuo jiems bus priimtinesnės apžvalgos, nenoriu būti anonimu. Na, o dabar papasakosiu apie vieną korėjietišką produktą. “Tony Moly” veido valymo pieštukas “Tako Pore” mane sudomino savo išvaizda. Kartais pasiilgstu tų cute korėjietiškų pakuočių, kurias buvau įnikusi pirkti prieš keletą metų. 

Aprašymas:

Inovatyvus viskas viename valantis pieštukas su dvigubu galu, kurio viename gale yra kietas valiklis, o kitoje pusėje – silikoninis šepetukas, skirtas lengvam giliam valymui. Tepamas slysta ant odos kaip balzamas ir ištirpsta, suskaidydamas makiažą ir ištirpindamas odos nešvarumus, o galiausiai pavirsta putojančiu valikliu. 

Naudojimo būdas: Valantį pieštuką naudokite tiesiogiai ant sausos odos. Švariais pirštais švelniai įmasažuokite balzamą, kad pašalitumėte akių ir lūpų makiažą. Naudojant porų šepetėlį, pirma jį sušlapinkite ir tada juo masažuokite odą iki kol pradės formuotis burbuliukai. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Gerai nuplaukite šepetėlį su vandeniu ir leiskite pilnai nudžiūti iki kito naudojimo (šepetuko galva gali būti nuimama jei reikia).

SudėtisHelianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Polyethylene, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Water, Silica, Propylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Fragrance, Charcoal Powder, 1,2-Hexanediol, Sea Salt, Sea Silt, Montmorillonite, Sea Water, Butylene Glycol, Glycerin, Acacia Senegal Gum, Citric Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Peat Water, Taurine, Phenoxyethanol, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Quillaja Saponaria Bark Extract, Yucca Vera Leaf/Root Extract, Acanthopanax Senticosus (Eleuthero) Root Extract, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin

Jei iš aprašymo nesupratote, tai čia yra kietos formos priemonė, kurią tepame ant sauso veido ir įtriname ištirpindami makiažą. Tada imam silikoninį šepetėlį, jį sušlapiname ir masažuojame veidą, o aliejinės tekstūros valiklis virsta putojančiu pieneliu. 

Esu bandžiusi tokios paskirties aliejus ir jie man patiko, tad tikėjausi, kad kietos formos priemonę bus patogiau naudoti. Ir klydau. Nes nėra jauku tuo pieštuku braukti per veidą. Tuo labiau per akis. Sunku suprasti, kiek čia jau jo užteks. Visgi su skysta forma paprasčiau.

Kas dar nepatiko – graužia akis. Ir labai išsausina paakius. Na, o patikę dalykai tie, kad tikrai gerai nutirpina makiažą, net ir vandeniui atsparų. Skirtingai nei su paakiais, ant veido nelieka sausumo. 

Tačiau dėl tų kelių minusų priemonė dūsauja kamputyje, nes ranka paprasčiausiai tiesiasi prie malonesnių produktų. 


Naudinga: Priemonę įsigyti galite Taeguk.lt. 25g kainuoja 25,95 EUR. Žinoma, jei netingite ilgiau laukti, visada padės ir korėjiečių parduotuvės.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

2Comments

Add yours

+ Leave a Comment