Aš jau įpratau apžvalgas rašyti arba skelbti rytais, tai jau pačiai keista prie blogo prisėsti vakare. Tiesiog pirmoje dienos pusėje neturėjau interneto ir panirau į meditaciją dažydama kačiukus (taip, tuos pačius, kuriuos vakar matėte insta istorijose). Gaminu magnetukus savo atvirlaiškių el. parduotuvei ir būsimoms siurprizų dėžutėms (skirtingus), tai yra ką veikti. Ir čia pamąsčiau, mintimis pasidalinau su Greta (smagu kai kažkas išklauso), bet ir jums jas pakartosiu. Apie darbą, save, ir rezultatus. Kad ir tie magnetai. 1. Paruošti tinkamą gamybai dizainą. 2. Įsigyti medžiagas. 3. Išpjauti lazeriu (išmokti tą padaryti sunaudotas visas savaitgalis nuo iki ir vis dar toli gražu iki sklandumo). 4. Nudažyti pjaustinius, suklijuoti magnetus. 5. Paruošti produkto pakuotę, etiketę ar kažką tokio. Na ir sugalvoti dar ją :). 6. Fotografuoti parduotuvės katalogui. 7. Įkelti į sistemą, sukurti aprašymą. 8. Sklaida soc. tinkuose ir visur kitur. 9. Užsakymų pakavimas. 10. Užsakymų siuntimas. 11. Bambėjimų kaip čia viskas brangu, ir kiek tu daug pleši klausymas, nors ir turėtum parduoti visą karutį ar kelis, kad uždirbtum minimalią algą su mokesčiais :D. Ir nepaisant to, kad 1-10 punktą aš mėgstu, jaučiuosi, kad surašiusi į CV kažką apgaudinėju – nesu pro, o tik paprasta savamokslė viską daranti intuityviai. Ir man mažiausiai sekasi 1 bei 8 punktai, tad labai norėčiau pasitobulinti šiose srityse. Gal kas pasiūlytų kursus barteriuku? Neabejoju, kad įrašas su atsiliepimu apie mokymus būtų labai populiarus, nes kiek pati ieškojau, tai nelabai kažką tokio radau.

Na, o pradėjau kaip barbė devindarbė, tai tikrai ne be priežasties. Nes sugalvojau parašyti apie daug darbų vienu metu darantį produktą. Na bent jau tai galima spręsti iš pavadinimo. Kaukė, drėkiklis, praimeris? Toks yra “this Works In Transit Camera Close-Up”, kurį radau vienoje “Lookfantastic” grožio dėžutėje.

Priemonė pristatoma, kaip nepamainomas produktas kelionių metu. Jis žada skaistinti ir drėkinti odą, taip pat paruošti ją makiažui. Praturtintas atstatomaisiais aliejais bei kofeinu mažina nuovargio žymes ir suteikia spindesio. Tinka ir vyrams, ir moterims. Tinka paakiams.

Sudėtis:

Gulėjo ši priemonė pas mane nejudinama, kol kartą neįsimečiau į kelionę. Ai, galvoju, pamėginsiu. Juk tam ir sukurtas galų gale.

Iš pažiūros tai kažkokio labai stipraus kvapo neturintis (bet nėra bekvapis, tiesiog neutralus) riebus kremas.

Pasiskirsto jis labai lengvai. Ir tikrai nereikia laukti kol ilgai susigers. Kelios minutės ir galima daryti makiažą. Sudėtyje yra silikono, bet sprendžiant iš vietos joje, šio nedaug. Visgi, konsistencija tikrai maloni. Ir net man – riebiaodei – visai patiko. Tad kaip drėkiklis, ar ant veido paliekama kaukė, visai patiko, kažkokių ypatingų praimeriškų savybių nepastebėjau. Dengti makiažą nei padeda, nei trukdo. Tiesa, labai maloniai nugula ant paakių ir tada ta zona atrodo gyvesnė net užtepus visas pudras.

Visgi, nors viską vertinu daugiau mažiau teigiamai, aš nematau labai rimtų priežasčių produktą kartoti. Pilna tų drėkiklių, šis nepasirodė kažkoks stebuklingas.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com, 40ml kainuoja 34.95 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).