Sveiki susirinkę šį puikų pirmadienį! Kaip savaitgalis? Maniškio fragmentus jau matėte IG. Traukinys, miškas… Beje, ar man vienai fainai, kad IG ketina išjungti matavimąsi laikais? Juk pačiam smagu matyti, kiek žmonių įvertino tavo nuotrauką, bet koks skirtumas kitiems? Juo labiau, kad neretai sekėjai prisipažįsta, kad tingi komentuot ar kitaip reaguot. Tingi vienas, tingi du, o po to tie patys tingintys vertina žmogų pagal tai, kiek netingintys širdelių pridėjo. Tad man smagu, kad tai bus panaikinta. Ir ne dėl savęs, apskritai dėl to iškreipto matavimo. Dar jei sekėjų skaičius būtų nerodomas, tai įsivaizduokit – visi būtų lygūs – nesvarbu ar Onutė ar Karolina ir svarbus liktų tik turinys, o čia jau būtų dėl ko stengtis daryti kuo įdomiau. Ką jūs manote apie tai?

Kita dienos tema – blizgučiai. Švytėjimo suteikiantys aliejai man asocijuojasi su vasara. Aš pati tokius naudoju nuogoms kojoms. Mat nesideginu ir noriu šiek tiek gyvybės suteikti balkšvam atspalviui. Tačiau artėja šventės, Kalėdiniai vakarėliai, Naujųjų sutikimas ir gali būti išsirengsime daugiau. Didesnės iškirptės, nuogos rankos… Ir viskas balta, juk viduržiemis. Tad čia ir vėl gali praversti blizgučiai, kurie ir šiaip, be kita ko, dar ir šventiškai atrodo. Kadaise aš bandžiau “Threme” aliejų iš “Toscana Secret” serijos. Man jis buvo labai įdomus ir smagus. Kvapas netikėtas. Tačiau, kai jį rinkausi, labiau norėjau Kleopatros paslapčių, tik kad nebuvo. Galiausiai va vistiek jį išbandžiau. 

Aprašymas:

Švelnus ir lengvas spindesio suteikiantis aliejus, skirtas odai ir plaukams. Nepalieka riebaus sluoksnio. Sudėtyje esančios mineralinės perlų dalelės suteikia odai spindesio, o natūralūs aliejai maitina ir minkština odą. Medaus, alijošiaus ir gėlių kvapai kuria ypatingai malonų aliejaus aromatą.

Sudėtis:

Aliejus kupinas smulkių blizgučių ir prieš naudojimą reiktų suplakti. 

Kvapas saldokas ir jei atvirai, tai Toskana buvo tiesiog įdomesnis. Aliejus toks per vidurį tarp įprasto ir sauso. Nėra labai riebus, skystesnis, bet šiek reikia pamasažuoti kol įsigeria. Geriausia tepti ant drėgnos odos. 

Švytėjimas nėra įkyrus ir matosi tik saulės ar dirbtiniame apšvietime. Tad tikrai tinka žaižaruoti šventėse. Aš pati kartais naudoju tiesiog kaip kūno aliejų, nes žinau gi, kad tikrai mano vakarėliai ne tokie, kur reiktų blizgumo, o iki vasaros jau būtų gerai sunaudoti. Gana maloniai minkština odą. Ir net plaukams visai tinka. Beje, kažkodėl ši rūšis gerokai pigesnė už mano seniau bandytą.

Tai ar laukiat švenčių?


Naudinga: Aliejaus įsigyti galite Medexy.lt. 100ml kainuoja 10.50 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).