Kaip jūsų savaitgalis? Mūsiškis tai darbingas ir kūrybingas. Nors žinoma, spėjome ir pilietinę valią išreikšti. Aš nesu linkusi savo bloguose komentuoti politines aktualijas ir visi turi teisę išreikšti savo sprendimą, bet man pasirodė labai keista, kad kas dešimtas Vilniaus gyventojas galvoja, kad Viktoras U. galėtų būti puikus meras. Dabar net įdomu, kiek balsų prezidento rinkimuose surinks Gražulis :).  Na, bet ką čia, gyvenimas susideda iš mažų smulkmenų, kurios nežinai kam ir kada padarys įtaką. Aš va, irgi kažkada nemaniau, kad man patiks kūno priežiūros produktai. Jei seniau sviestais/losjonais/aliejais tepdavausi tik priešokiais, kai jau blauzdos staugdavo iš sausumo, tai dabar labai mielu noru traukiu buteliukus ir indelius. Ir man smagu. O tai, kad dabar gyvename per dvi vietas, reiškia, kad perskirsčiau resursus ir galiu dar daugiau visko pamėginti, nes vienas priemones naudoju darbo dienomis, kitas savaitgaliais. 

Na ir įrašo herojus – “Therme” kūno sviestas iš “Hammam” serijos, apie kurią aprašyme teigiama, kad “paslaptingi gaivūs bei saldūs kedro, alyvuogių aliejaus bei rytietiškų prieskonių kvapai užburs ir pakylės iki tikro pirties meno.

Aprašymas:

Therme Hammam kūno sviestas sukurtas remiantis senovinėmis Hammam maudymosi tradicijomis. THERME Hammam kūno sviesto sudėtyje esantis grynas alyvuogių aliejus užtikrina optimalų odos drėkinimą ir maitinimą. Pasižymi gaiviu kedro aromatu, kurio skleidžiamas išskirtinis aromatas nuo senų laikų žinomas, kaip mažinantis nerimą ir skatinantis pasitikėjimą savimi. Therme Hammam kūno sviestas greitai susigeria, drėkina, ramina odą, suteikia jai šilko švelnumo pojūtį.

Sudėtis:

Aš jau esu bandžiusi kelias “Therme” priemones. Ypač patiko dušo aliejus, aliejus su blizgučiais (šis tai iš viso OSOM) ir įdomios konsistencijos šveitiklis. Kitos mėgintos priemonės buvo daugiau mažiau per viduriuką ir nepasiteikė tokių, kurios visai jau neįtiktų. Kompanijos produktai įdomūs, gausu įvairių kvapų linijų, tad tokiems kaip aš, kuriems kvepiantis produktas yra privalumas, yra kur pasižvalgyti. 

Priemonės konsistencija tiršta, tokia, kokią įsivaizduojame galvodami apie kūno sviestą. Pasiskirsto neblogai, man geriausiai gula ant nusausintos odos (atvirkščiai nei aliejai). Susigeria vidutiniškai normaliai. Tai yra, jei labai greitą susigėrimą įvertinčiau 10, o visišką “stovėjimą” ant odos – 1, tai “Therme” sviestas gauna 7.  Taigi, ryte jis nėra pats tinkamiausias pasirinkimas. Bet juk čia sviestas, ne koks losjonas. Va vakarais man labai patinka, nes prabudusi po nakties aš vis dar jaučiu, kad oda švelni ir nespėjusi vėl išsausėti.

Kvapas, kaip visada, subjektyvus dalykas. Man jis toks įdomus, sakyčiau šaltesnis, turėtų patikti ir vyrams. Saldainukų, citrusų ar gėlių aromatų gerbėjų nesužavės. O aš esu gerbėja keistenybių gi. 


Naudinga: Įsigyti galite “Eurovaistinėse” ir Medexy.lt. 200ml kainuoja 15 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).