Pakalbėkim šiandien apie purvą! Tinkama nuotaika, nes sergu, o tą darau retai (neskaičiuoju viskio pobūdžio skausmų), tad tą sutinusios galvos jausmą pergyvenu itin sunkiai. Nepaisant to, visą savaitgalį praleidau garaže (spėju, kad matėt), kur mokėmės pjaustyti lazeriu. Oi bus fainų dalykėlių! Esu visiška darboholikė, nes kai panėrėm, tai nei valgyt, nei gert nereikia :). Po 11 valandų be sustojimo. Tačiau per pertraukėles, kuomet tenka laukti, kol robotas padarys užduotį, skaitinėjau internetus ir kaip man linksma, kad kai kuriais savo veiksmais suteikiu progą pasikelti kitiems uodegą. Pvz., po to kai parašiau labai trumpą apžvalgą, nes viskas, ką norėjau pasakyti į ją tilpo, pradeda lįsti visokie “aš tai jau trumpų beverčių tekstų nerašau, tik paklodes!”. Pati save laikau jau išaugusią iš mokyklinio amžiaus, kuomet tekdavo pilstyti iš tuščio į kiaurą, kad tik ištemptum iki reikalaujamos apimties. O kartais net ir vienas žodis pasako labai daug, kitaip nesikeiktume, ane? Taigi, kai jau tuščiažodžiaudama pripilsčiau įžangą :D, šoku prie paties produkto, kuris tikrai yra įdomus – tai “Therme Hammam” purvo šveitiklis.

Aš jau esu aptarusi keletą “Therme” priemonių ir daugiau mažiau dauguma man patiko. Jūs žinote, kad kas liečia kūno priežiūrą aš nesu labai išranki. Jei tik produktas nekelia problemų ir man įtinka savo kvapu, tai aš galiu bet ką naudoti. Visgi, smagiau tai, kad įdomu, veiksminga ir malonu.

Aprašymas:

Therme Hammam juodojo purvo šveitiklis, savo sudėtyje turintis kedro ir alyvuogių aliejus, juodosios lavos purvą bei grynuosius žemės mineralus, valo, minkština ir atpalaiduoja odą. Natūralus Juodasis Lavos purvas (dar vadinamas Rassoul arba Ghassoul) jau Viduramžių Arabijoje buvo naudojamas kūnui ir plaukams prižiūrėti. Šis Juodasis purvas randamas tik Maroke, šiltuose ir derlinguose Atlaso kalnų slėniuose. Jo sudėtyje yra vieni iš seniausių, natūraliausių, gryniausių mineralų. Therme Hammam juodojo purvo šveitiklis naudojamas ir lengvam šveitimui, ir giliam odos valymui, kad kūnas atsipalaiduotų ir pagerėtų kraujotaka.

Sudėtis:

Atstovų parduotuvėje atsidarius “Hammam” produktų kategoriją, iš karto pasitinka užrašas, kad priemonės yra “be SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų”. Žiūrėdama į parafiną sudėtyje aš kiek prieštaraučiau tam, kad nėra mineralinių aliejų. Tie CI gale yra dažikliai, nors ir natūralūs, bet tas pajuodintas užrašas klaidinantis, o kadangi parduotuvėje sudėtys nėra nurodytos, tai ne vienas pirkėjas gali apsigauti pasitikėjęs. Tokia tad mano pastaba. Atnaujinimas: po pastabos klaidinančios info neliko.

Indelis paprastas, neįmantrus, gana patogus.

Švetiklis labai tiršas, pati konsistencija primena kietą šlapią molį (aš mokiausi dailės mokykloje, tai man sukilo prisiminimų). Toks, kurį gali atgnybti, bet neišskysta užvarvėjus šiek tiek vandens.

Tačiau nėra ir problemų paskleisti ant odos, reikia visai nedaug. Kažkur ten yra ne tik purvas, bet ir nematomi šveičiamieji grūdeliai, kurie visai neblogai skrabina. Po šio šveitiklo, kažkaip greičiau apgyja visi mano pečių spuogeliai.

Priemonė turi lengvo aliejiškumo, tačiau tikrai nėra maitinanti. Aš po jo kūno netepu kremais, BET būtinai drėkinu blauzdas. Nes jos, skirtingai nei kitos vietos, pas mane labai linkusios sausėti, po šios priemonės jaučiasi panašiai, kaip po dušo žele. O šiaip tai, man efektas patinka, kad aš tuo pačiu ir veido nevengiu nušveisti. Oda po to švelni ir maloni liesti. Vonia, jei ką, nesunkiai nusiskalauja. Po riebių cukrinių šveitiklių darbo būna daugiau, tą aliejų išplauti.

Kvapas nėra labai stiprus, bet iš tų unisex, cukrinukėms atrodys vyriškas.

Tai taip visai neblogai :).


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkti rasite Medexy.lt ir “Eurovaistinėje”. 250 ml kainuoja 15.40 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).