Kiekvieną dieną mano namuose atsiranda vis daugiau Kalėdų. Tai vyniojamas popierius, tai žaisliukas, šiandien atkeliavo atvirukų. Tiek užrašytų ir skirtų man, tiek tų, kuriuos pirkau kitiems. Ankstyva ta Kalėdų dvasia, kuri šiemet mane apėmė. Yra buvę metų, kai jos net nesulaukdavau, tai dabar su kaupu!

Taip pat pastebiu, kad vis dažniau į mano blogą užsuka atsitiktiniai žmonės, kurie google ieško Kalėdinių dovanų idėjų. Iš tiesų, tai dovana gali tapti bet kas! Svarbu, kad patiktų dovanos gavėjui. O man tai labai patiktų gauti bet ką, ko neturiu (išskyrus skaistalus) iš “the Balm”. O turiu jau ne tiek ir mažai. Kaip jau sakiau – esu jūsų mažasis katalogas 😀 ir tęsiu katalogizavimo darbus. Šį kartą papasakosiu apie blakstienų tušą “What’s your type? the Body Builder”.  Tušas yra didinantis apimtį, na o apie kitą vyruką – ilgą ir tamsų – aš kalbėjau čia.

Pakuotė, kaip ir visada, žaisminga. Nori nenori aš lyginu tuos du tušus, kurie klausia, koks tavo tipas. Vienas jų puoštas kostiumuotu vyruku, o kitas raumenų kalnu. Kas labiau patinka?

Man tai kostiumuotasis, nes aš mėgstu kai blakstienos ilginamos. Bet gi, kodėl jų ir nepatankinus, ar ne? “the Body Builder” šepetėlis yra štai toks:

O abiejų tušų šepetėlių skirtumas štai toks:

Kaip matote, “Tall, Dark & Handsome” akivaizdžiai skirtas labiau iššukuoti, o “The Body Builder”, kaip tik pridėti masės. Realiai rezultatas gaunasi gana panašus, tik tiek, kad su kostiumuočiu lengviau atskirti blakstienas, tuo tarpu raumenų kalnas šiek tiek lipina, tačiau na niekaip negali apkaltinti, kad tušo nesimato (žiauriai nemėgstu tokių tušų, kur tepk netepęs, o kaip nėra taip nėra). Čia yra! Ir dar kaip!

Kaip jau sakiau, “The Body Builder” blakstienas šiek tiek lipina, bet jei atvirai, tai aš neįsivaizduoju, o kaip jas reiktų patankinti, jei ne uždedant daug košės :). Bet aš griebiuosi gudrybės, kurią nusižiūrėjau iš jūtūberių ir naudoju du tušus. Pirma raumenuotį, taip suteikdama masės, tada ilgšį – iššukuodama ir išilgindama. Ir jei kas paklaustų, tai koks gi mano tipas, tai atsakyčiau, kad abu! O ką?

Taip, aš esu subjektyvi, nes man labai patinka “The Balm”, todėl esu automatiškai užsiprogramavusi, kad viskas man patiks, bet žinokite, niekaip negalėčiau savęs apgauti, jei tušas byrėtų, teptų paakius, ar vakare turėčiau pusvalandį grandyti nuo akių. Nė vienas iš minimos porelės taip nedaro, todėl aš esu laiminga, ir noriu kitų kompanijos gaminių.

Įvertinimas:

Naudinga: Mano raumenų kalnas yra iš Dijora.lt. Kaina – 18.50 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.