Google vaizdų paieškos laukelyje įrašius “Tall, Dark & Handsome”, damoms gali pasidaryti karšta. Tiesa, su bendramintėmis jau aptarėme, kad pasiūla labai jau jauno amžiaus. Visgi, smagu! Tačiau susirinkome čia pakalbėti ne apie karštus vyrukus, o apie blakstienų tušą.

“The Balm” turi du “What’s your type” tušus. “Tall, Dark & Handsome” – šios dienos herojus – yra ilginantis. “The Body Builder” – tankinantis. Aš turiu abu ir dėl to jaučiuosi laiminga :D.

Aprašymas:

Juk visada norėjote ilgų blakstienų? Šis The Balm What’s your type? Tall, Dark & Handsome ilginamasis blakstienų tušas išpildys visus jūsų norus.

Tušas praturtintas:

  • Pantenoliu
  • Alyvuogių vašku
  • Ryžių vašku

Tušas idealiai užsitepa ir akimirksniu prailgina jūsų blakstienas. Pamirškite sulipusias blakstienas! The Balm What’s your type? Tall, Dark & Handsome ilginamąjį blakstienų tušą lengva užtepti, jis puikiai laikosi ir netrupa.

Išorinė pakuotė dekoruota kostiumuotu vyruku, viskas atrodo žaisminga ir atpažįstamo “The Balm” stiliaus.

Pati tušo tūbelė jau paprastesnė.

Šepetėlis silikoninis, gana įprastas ir paprastas naudoti.

Tušas man jau nuo pat pirmos dienos gražiai dažė, tačiau praėjus kuriam laikui, dar labiau patinka. Pagrindinė jo užduotis yra ilginti blakstienas ir jis su tuo susidorojo. Ne kartą sakiau, kad dėl užkritusių vokų mano blakstienos vos matosi, galite tuo įsitikinti radę daugelį nuotraukų, kur aš be makiažo. Labiausiai vertinu tokius tušus, kurie matosi :D. Na, suprantate, nes tikrai būna vaiduoklių, kuriais tepi tepi, o pasigirti negali.

Ar matosi? Kelios nuotraukos:

Rezultatas man patinka: gražiai pasidažyti nesunku, tušas greitai išdžiūna, todėl neteplioja vokų, lengvai nusivalo miceliniu vandeniu. Netepa paakių ir nebyra. Neerzina. Neturi nemalonaus kvapo (pvz., daug L’oreal tušų man smirda.

Ko galiu norėti iki pilnos laimės? Kad niekada nesibaigtų!

Tiesa, gali būti, kad aš akla iš meilės, tad tiesiog nepykit. Jei atsikvošėsiu, tai pasakysiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje įsigyti tušą galite Topbeauty.lt ir Dijora.lt. Kaina – 15-19 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.