Truputį įtariu, kad jums jau nusibodo skaityti apie plaukus, tad keičiu temą ir šoku prie kitos mylimos kategorijos – dekoratyvinės kosmetikos. Papasakosiu apie “The Balm” akių pieštuką. Šiam prekiniam ženklui aš rašau odes, todėl, ko gero nustebinsiu tuo, kad šį kartą daug liaupsių nebus.

Šiaip aš nesu didelė pieštukų mėgėja, šį gavau dovanų prie vieno savo užsakymo, pirkusi ko gero nebūčiau. Tačiau nėra taip, kad visai nenaudočiau. Vieną kitą turiu ir kartais pažaidžiu. Ir tie kartai ištinka daug dažniau, nei pvz. tie, kada užsimanau pažaisti su akių pravedimais. Pieštuku naudotis lengviau.

“The Balm Mr. Write (Now)” dizainas gana paprastas, tačiau kompanija bent jau išorinę pakuotę išlaiko savame stiliuje. Šį kartą gauname visą komiksą 🙂

Produkto sudėtis:

Gaminys yra išsukamas. Aš tai priskirčiau prie pliusų, nes šiek tiek nemėgstu drožinėjimų. Man pastoviai nulūžta tie pieštukai. Beje, net ir šį sugebėjau nulaužt 🙂

Pati spalva yra tamsiai pilka, matinė, gana graži.

Ant rankos brėžiasi storai ir riebiai. Tačiau kai bandau piešti ant savo vokų, pieštukas mistiniu būdu tampa kietas ir visai nebrėžia. Bandžiau tiesiai ant vokų, ant šešėlių bazės, ant birių šešėlių. Trečiuoju variantu veikia geriausiai. Matyt mano vokai šiam produktui per riebūs. Beje, nuo rankos nusitrina sunkiai, o nuo vokų nunyksta savaime :).

Tai va, esu rami, nėra ta mano meilė “The Balm” produktams akla. Sakyčiau, jei jūsų vokai nėra riebūs, tai galite pabandyti, kita vertus, šis pieštukas brangus, tad gal geriau rinktis tai, kas žinote, kad veiks.

Įvertinimas:

Naudinga: Konkrečiai šią spalvą galite rasti Lookfantastic.com. Kaina – 13.95 EUR. Priminsiu, kad Lietuvoje originalia “The Balm” kosmetika prekiauja Dijora.lt ir Topbeauty.lt.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.