Taip jau sutapo, kad net keli įrašai iš eilės bus apie putas :D. Niekada nebuvau “Syoss” gerbėja. Ką bandžiau, tas nelipo. Ir visgi mane sugundė naujovė – putų pavidalo spalvos atnaujintojas. Aš gi stengiuosi plaukus dažyti kuo rečiau, tad tokie produktai man labai aktualūs.

“Syoss” siūlo keturis spalvų pasirinkimus:

Aš pričiupau skirtą tamsiai rudiems atspalviams.

Ką gi rašo gamintojai: Atgaivina spalvą tarp 2 dažymų. Naujieji plaukų dažai SYOSS Color Refresher akimirksniu atkuria plaukų spalvos intensyvumą ir žvilgesį – Jūs atrodysite gaiviai, lyg tik ką iš kirpyklos. Palaipsniui nudažo žilus plaukus bei suvienodina ataugusių šaknų ir visų plaukų spalvą. Putų konsistencijos priemonę patogu naudoti maudantis duše. Išlieka iki 3 trinkimų šampūnu.

Ant dėžutės blanki spalvų schema:

Informacija ką rasime viduje:

Deja deja, instrukcijos lankstinukas tik lenkiškai, čekiškai ir dar ten kažkaip. Man iš karto kilo klausimas, ar šios putos naudojamos taip pat kaip kiti atnaujintojai, tai yra ant išplautų drėgnų plaukų, o gal ant sausų reikia tepti?

Šis tekstukas mažai paaiškina:

Na, bet internetas visagalis, tad greitai tampa aišku (ten iš kur ėmiau paveiksliuką parašyta, kad išplauti galvą reikia).

Žada, kad trumpiems plaukams buteliuko užteks 6 kartams, o ilgaplaukės džiaugsis tik tris. Rekomenduoja naudoti kartą per savaitę. Putos rusvos spalvos, maloniai kvepia.

Nuo rankų nusiplauna labai lengvai. Net be muilo. Nuo plaukų, deja, taip pat. Rimtai! Aš laikiau ilgiau nei tris minutes. Ir visiškas šnipštas. Neuždėjo nei atspalvio, nei blizgesio, nieko! Pvz., kai uždedu dažomąją kaukę, tai per kitą plovimą nuo plaukų teka rusvas vanduo, o po “Syoss” – nieko.

Ar pirkčiau ir vėl? Žinoma! Visada svajojau apie produktą, kuris nieko nedaro!

Nerekomenduoju!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Putas rasite Droge. Kaina yra apie 5 eu. Sakyčiau penkiais eurais per daug 😀

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.