Apžvalga: “Starskin” paakių kaukė “Eye Catcher Smoothing Bio Cellulose Second Skin Eye Mask”

Estimated read time 2 min read

Žmonės sako, kad kartais reikia pakeisti aplinką. Na, tai šiuo metu tą ir darau. Pakeitėm ne tik ją bet ir visą gyvenimo būdą, nes kaip jau žinote iš IG, rytas prasideda, o vakaras baigiasi vedžiojant šunis. Savo lovos pasiilgau. Savo kačių irgi pasiilgau, nes galėčiau lažintis iš rankos, kad jos neapmyš kuprinės, ką laisviausiai gali padaryti dabar mūsų prižiūrimi kacai. Ir taip gyvensim beveik iki Kalėdų, todėl šiemet jų ypatingai laukiu. O ir šiaip dėl švenčių rami, liko tik užrašyti ir išsiųsti krūvą atvirukų. Ir patinka man gruodis, bei atidarinėti advento kalendorius. Vienas jų – “Douglas”. Pati nebūčiau pirkusi, bet gavau gimtadienio proga ir dabar visai džiaugiuosi. Kažkurioje dienoje slėpsi “Starskin” paakių kaukė, kurią netrukau išmėginti. 

Gamintojas žada, kad unikalus serumas, kuriuo išmirkyti celiuliozės lakštai efektyviai sumažina paburkimus, raukšleles ir paakių patamsėjimus. Oda atrodo jaunesnė, atgaivinta ir gražesnė. Su sudėtimi keistenybės. Žinokit, kad foto prasta pamačiau jau po laiko, bet ji pasididina, tai gal įžiūrėsite. 

O keistenybė tame, kad niekur internete neradau tokios pačios. Net ant “Douglas” kalendoriaus nugarėlės yra nurodyta visai kitokia ir tikroji, man atrodo geresnė. Bent jau fenoksietanolis ne ketvirtoje vietoje, kaip visur kitur. 

Pačios kaukės labai plonos, aš net nenufotografavau, nes turėjau vargelio, kol atskyriau visus sluoksnius. Jos susibruko, o tokią plonytę medžiagą buvo nelengva vėl ištiesinti. Tačiau prie paakių zonos prilimpa labai gerai, nesmunka ir patogiai laikosi. 

Efektas man labai patiko. Aš pastaruoju metu amžinai užtinus. Nežinau kodėl. Gal nepatogiai miegu, gal per anksti keliuosi, gal per daug geriu vakarais. O čia dar ketvirtadienį ėjau į renginį ir norėjau bent kažkiek labiau prasimerkti. Ir padėjo. Atgaivino paakių zoną, apmažino patinimą, realiai davė tą patį geriausią efektą, kokio mes tikimės dėdamos tokio tipo kaukę. Liuks!


Naudinga: Įsigyti dažniausiai galima pakuotę su dviem kaukių poromis. Ji kainuoja apie 10 EUR. Ieškokite Lookfantastic.com, Beautybay.com ir kitur. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours