Pastebėjau, kad pastaruoju metu merginos labai kompleksuoja dėl kojų odos grožio. Vienos verkia, kad baltos kaip sūris (man tai gražu). Kitos gi dejuoja, kad savaitgalį uodai sukando, krūmai subraižė ir dar daug visokių negerybių nutiko. Būna, pasitaiko. Blogai, kad šie dalykai prikuria kompleksų, dėl kurių atsisakoma suknelių ir nuogų kojų. Kita vertus, kai tokia vasara, tai kada tas kojas rodyti?

Mano pačios kojų oda yra nelygi. Balta, persišviečia venos ir daug visokių randelių. Tačiau per daug nekompleksuoju. Mėgautis nuogomis kojomis trukdo tik storumas. Ne, ir dėl jo nekompleksuoju, nes mano kojos gana dailios :). Tačiau pilnesnės damos žino problemą, kuri atsiranda, kai viena šlaunis liečiasi į kitą. Po sijonu nesimato, bet oi kaip jaučiasi ir kelia diskomfortą! Na, bet visgi, kartais nekreipiu į nepatogumą dėmesio, lekiu į miestą ir jei netingiu padarau makiažą ne tik veidui, bet ir kojoms :). O jei tingiu, tai nei tam, nei anam nedarau. Seniau kojoms sunaudodavau nepatinkančias kremines pudras. Tiesiog atskiesdavau jas kūno kremu ir tolygiai ištepdavau blauzdas. Pasidarydavau savotišką kojų BB 🙂 ir spalva kiek suvienodėdavo. Dabar gi vienoje grožio dėžutėje radau “St. Tropez Instant Tan Body Gloss” produktą.

Jis ir skirtas gražinti kūną, nors aš naudoju tik kojoms. Ištepti reikia sausą švarią odą. Vakare nuplauti muilu. Saugoti drabužius, nes jis tepa net išdžiuvęs.

Sudėtis: Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylcellulose, Parfum (Fragrance), Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Jojoba Esters, Anise Alcohol, Coumarin, Trihydroxystearin, Mica, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Produktas yra tokios lipnaus sirupo konsistencijos:

Tokio kiekio man pakanka visai kojai gerai ištepti. Padauginti nereikėtų, nes tada…

Kaip matote rankai tokio kiekio dauoka, tad jis gerai nepasiskirsto, subėga į raukšleles, išryškina plaukelius. Skirstosi kiek sunkokai, todėl aš ir jį skiedžiu kūno kremu.

Priemonė suteikia šiek tiek bronzinės spalvos ir gana daug švytėjimo. Randų, mėlynių ir kt. defektų neužmaskuoja, tačiau švytėjimas visada sukuria dailesnės odos iliuziją.

Ar man produktas patinka? Taip so so. Vardan grožio galima kęsti, bet kaip sakiau, kiek sunkokai skirstosi, truputį lipnus, šviesius drabužius tikrai teps. Tiesa, nusiplauna lengvai. Na ir už neprognozuojamą savaiminį įdegį tokia priemonė man patinka kur kas labiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 100ml kainuoja 14.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.