Vos atšilo orai, prasidėjo pavasaris, aš iš karto užsimaniau ryškių spalvų akių šešėlių. Truputį pagūglinusi ir pasvajojusi apie “Urban Decay” aš apsistojau ties pigesniais variantais bei nusipirkau “Nyx” paletę “Avant Pop”. Apie ją pasakojau čia. Priminsiu, kad susižavėjimo nesukėlė. Spalvos nuostabios, pigmentacija puiki, o vat patvarumas tai nulinis. Paletę perleidau Neringai, kol kas tylu, turbūt irgi nesužavėjo, o pati nusprendžiau nusipirkti kitą :). Vėl šiek tiek gūglinimo ir parsisiųsdinau “Sleek” ryškiaspalvę “”i-Divine in Ultra Mattes V1”.

“Sleek” esu bandžiusi seniai seniai, pamenu jausmas buvo dviprasmiškas, nelabai patiko, visgi antrą šansą duodu.

12 ryškių grynų spalvų.

Daugeliui gali kilti klausimas, o kur tokią paletę naudoju. Negi vaikštau kaip kokia papūga? Ne ne, nesu vienu metu naudojusi daugiau nei vieną spalvą. O ir tą pačią dažniausiai derinu su nude. Mano mėgstamiausias dažymosi būdas yra pasidaryti rudų tonų makiažą ir ryškia spalva pravesti ploną išsklaidytą pravedimą arba vos vos paspalvinti voko viduryje.

Šešėliai atkeliavo su kartonine pakuote. Ant jos rasime spalvų pavadinimus:

Taip pat sudėtį:

Pati paletė yra iš juodo matinio plastiko, ant kurio labai lengvai pasilieka, bet labai sunkiai nusivalo, pirštų antspaudai.

Viduje nemažas veidrodėlis ir nelabai panaudojamas šepetukas.

Na ir štai spalvos. Pirma eilutė:

Ant odos rožiniai atspalviai beveik nesiskiria. Žydra spalva labai švelni, o labiausiai pigmentuota yra geltona. Deja, aš jos beveik nenaudoju, nes man netinka.

Apatinė eilutė:

Žalia, mėlyna ir oranžinė  – puikios. Rožinės ir pilkos beveik nesimato, pigmento mažai, o štai baltoji spalva man patinka. Nepaisant to, kad ji labiausiai iš visos paletės byra. Visgi gražią, matinę, ryškią baltą spalvą yra gana sunku surasti.

Spalvoms priekaištų neturiu. Vienos ryškesnės, kitos blankesnės, tačiau gražios, matinės, smagiai retušuojasi. O kaip gi patvarumas, dėl kurio taip keikiau “Nyx”? Žinokite, daug geresnis! Jei anie šešėliai panaudoti kaip pravedimas man atsispausdavo bei labai greitai nusitrindavo, tai šie elgiasi visai padoriai. Vakarop yra linkę kažkur nuplauti (dažniausiai, aišku, į raukšeles), bet didžiąją dienos dalį sėdi pasodinti savo vietoje. Tad šia palete esu patenkinta. Vos ne dvigubai pigesnė už “Nyx”, o džiugina daug labiau.

Mano įvertinimas:

(-1 balas, nes galbūt norisi dar geresnės pigmentacijos, žinau, kad tai yra įmanoma)

Naudinga: Šios paletės Lietuvoje nėra. Aš siunčiausi iš Ebay. Ją galite rasti ir gamintojo puslapyje Sleekmakeup.com. Palečių kaina yra 10-12 eu. Lietuvoje kitais “Sleek” produktais prekiauja “Parfumeria.lt” ir “Topbeauty.lt”.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.