Truputį apkalbėkime blogerišką gyvenimą. Neseniai skaičiau diskusiją, kurioje buvo šnekama apie “youtube” mergaites. Komentatorė sakė, kad grožio vlogerių pareiga yra išbandyti visus gautus produktus ir visai neįdomu, ar patinka tos spalvos, ar ne, tinka odos tipui, ar ne. Aš su tokiu požiūriu nesutikčiau.

Viena yra, kai tu sutari su kompanija kažką išmėginti ir apžvelgti. Sukerti rankomis, gauni produktą, kurį dažniausiai ir pasirenki, ar bent jau panagrinėji prieš sutikdama bandyti, o atstovai gi būdrauja atsiliepimo. Beje, nebūtinai gero. Žinoma, yra tikimybė, kad po prastos apžvalgos jie nebenorės bendradarbiauti, bet kam reikia tokių draugų, kurie šitaip nepasitiki savo produktais? Visai kas kita yra, kai blogeris ar vlogeris gauna visokių dovanų, pr produktų, kurie nebuvo derinti. Mano manymu kompanija juos siunčia su viltimi, kad papasakosi, pakalbėsi, pagirsi, bet tai tavęs niekaip neįpareigoja. Juk neprašei rožinių, cukrinio kvapo, blizgučių kūnui :).

Priemonę, kuri turėtų stabdyti plaukelių augimą, man pasiūlė išmėginti dar spalį. Aš labai skeptiška tokių produktų atžvilgiu. Kmon, man epiliatorius nepadeda, tai kur jau ten purškaliukas padės. Tačiau sutikau, nes čia tas pats, kas pirkti loterijos bilietą. Netiki, kad laimėsi, per daug nenusivili, kai nelaimi, bet vis pagalvoji “o gal?”. Kadangi mano bėdos su plaukeliais yra didelės, tai aš griebiuosi kiekvieno “o gal?”.

Aprašymas:

Purškalas sukurtas specialiai tam, kad galėtumėte mėgautis švelnia ir glotnia oda be kasdienių plaukelių šalinimo procedūrų. Priemonė efektyviai padeda stabdyti plaukelių ataugimą po jų šalinimo procedūrų. Plaukelių augimą stabdantis losjonas greitai nuramina odą po plaukelių šalinimo procedūros (įpjovimų, išbėrimų ar pan.). Skin Doctors veikia antiseptiškai, todėl apsaugo nuo galimų spuogelių ar pulinukų atsiradimo. 

Papurškite purškalo tose vietose, kur norite, kad plaukeliai nustotų augti. Naudokite kiekvieną dieną tol, kol plaukeliai nustos augti. Pasiekus norimą rezultatą, profilaktiškai naudokite 2-3 kartus per savaitę. Galima naudoti ir po plaukelių šalinimo procedūrų.

Sudėtis:

Na, nėra ta sudėtis labai kažkokia bloga. Įvairūs ekstraktai, pvz., jonažolės ir arnikų, dar yra salicilo rūgšties. Bendras vaizdas toks, kad priemonė turėtų gerai veikti antiseptiškai, saugoti nuo spuogelių susidarymo, bet kuo čia dėtas plaukų augimas, tai nežinau.

Dėžutėje slėpėsi plastikinis buteliukas su purkštuku.

Purškiklis visiškai skystas, primena eilinį toniką, kvapas nėra labai stiprus, žolinis. Užpurškus lyg jaučiasi lengvas riebumas, bet skystis labai greitai susigeria nepalikdamas pėdsakų.

Naudojau aš jį porą mėnesių sąžiningai, nedideliame plote, po to jau epizodiškai. Nepastebėjau absoliučiai jokio poveikio. Pliusas, kad produktas nedirgina, nesausina ir kitaip nesukelia nemalonių pojūčių. Ir tiek. Gal per mažai tikėjau? Bet čia gi ir nebuvo homeopatinis preparatas, vien tikėjimu paremtas.

Šiaip yra visokių versijų, kaip pristabdyti plaukelių augimą. Sako papajų fermentai padeda, reikia tepti plaukuotas vietas ir po kelių mėnesių nebelieka. Bet kaip niekas nematė sniego žmogaus, taip niekas nematė ir moters, tokiais būdais nusikračiusios nepageidaujamų plaukų. O gal jums pavyko atrasti stebuklingą spendimą?

Įvertinimas:

Naudinga: Purškalą įsigyti galite Medikos.lt. Kaina – 15 EUR.

Ačiū, kad užsukote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.