Bandau sau atsakyti į klausimą ar esu spontaniška. Ir negaliu! Yra dalykų, kuriems aš pasiryžtu greitai. Čia ir dabar! Pvz., važiuoti su nepažįstamu žmogumi į mišką naujųjų metų sutikti. Yra dalykų, dėl kurių dvejoju 3 mėnesius, pvz., ar atsisakyti ofiso nuomos. Lygiai tas pats ir su smulkmenomis, pvz., kosmetika. Kartais galiu medituoti pusę metų prie produkto, jo norėti, bet nepirkti, o kartais nei labai noriu, nei labai reikia, bet šast ir krepšelyje. Taip nutiko ir su šiuo “Biomed” serumu, kuris buvo mano pirmas pirkinys iš keistos parduotuvės “Membershop”. Ar esate ten ką nors pirkę? Pasidalinkite įspūdžiais!

Nelabai aš ta kompanija domėjausi nei prieš, nei po, nes svetainėje angliškai nėra kažkokio “about”. Tiesiog pasirodė patraukliai, aprašymas taip pat skambėjo gana įtikinamai.

Sveika ir švytinti oda – tai grožio pagrindas. Laikui bėgant oda keičiasi, atsiranda dėmės. Odai įtaką daro ne tik amžius, bet ir išoriniai veiksniai, tokie kaip saulė. Tamsios odos dėmės atsiranda dėl melanino gamybos pakitimų, priažastys gali būti saulės spinduliai, nėštumas , hormoniniai pakitimai, kosmetinės priemonės ar vaistų naudojimas ir daug kitų veiksnių. Todėl būtina ypatinga odos priežiūra.

Skaistinantis serumas BIOMED Biobright padeda pašalinti negyvąsias epidermio ląsteles, skatina odos regeneraciją, skaistina odą bei suteikia jai švytėjimo, padeda atstatyti tolygią odos spalvą.

Skaistinamojo serumo BIOMED Biobright pagrindinis ingredientas:
SymWhite® Plus – tai natūralus odos šviesinimo ingredientas išgaunamas iš pušų aliejaus.
– Pušų aliejus: skatina regeneraciją, atnaujina odą, gerina jos apsaugines savybes, valo odos poras, gerina kraujotaką, lygina raukšles, šalina pigmentines dėmes.

Skaistinantis serumas BIOMED Biobright pasižymi šiomis savybėmis:
Padeda atstatyti tolygią veido spalvą.
Lėtina odos pigmento (melanino) susidarymo procesą (apie 95%).
Balina pigmentines dėmes (apie 12%).
Sulaiko naujų pigmentinių dėmių susidarymo procesą.

Gavau produktą, paskaičiau sudėtį ir nė velnio nesupratau kas joje yra tas SymWhite® Plus – tai natūralus odos šviesinimo ingredientas.

Panagrinėjusi aš matau, kad sudėtis yra visiškai saugi naudoti, turi nekenksmingą UV filtrą, kuris pagrindžia pažadą saugoti nuo naujų dėmių susidarymo, drėkins ir minkštins odą. Bet gi jį pirkau dėl skaistinimo, pigmentinių dėmių šviesinimo. Tad kas gi šioje kompozicijoje galėtų balinti? Citrinos rūgštis? Bisabololas, kuris gaunamas iš ramunėlių?. Na, nežinau nežinau, sudėtis manęs neįtikino.

Produktas atkeliavo kartoninėje dėžutėje. Apskritai visas įpakavimas tarsi rėkte rėkia, kad tai veiksmingas, rimtas produktas, ne koks niekelis iš kioskelio :).  O grafikai “apie nieką” taip pat sustiprina pirmą įspūdį.

Pats buteliukas visiškai tradicinis – su pipete. Serumas skystokas, baltos spalvos.

Šį produktą naudojau apie 5 savaites. Susigeria greitai, nepalieka jokio lipnumo jausmo. Taip pat oda šiek tiek padrėkinama. Porų nekemša. Tai ir daug ir mažai, nes nekenkia, bet nėra ir jokio skaistinimo. Nei dėmelės šviesesnės, nei oda labiau švyti. Nieko! Jei norėčiau drėkinimo efekto, tai ir nusipirkčiau tam skirtą produktą. Dabar gi jaučiuosi šiek tiek išdurta, lyg jokių homeopatinių tablečių nuo kosulio nusipirkusi.

Rekomenduoti negaliu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Serumo ieškokite Biomed.lt. Kaina – apie 20 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų bei pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu! Taip pat galite parašyti laišką!