Apžvalga: “Sesderma” prausiklis “Hidraven”

Estimated read time 4 min read

Eina sau, koks keistas savaitgalis buvo. Penktadienį gaudžiau kurjerius, nes labai reikėjo iki savaitgalio gauti siuntą (ta proga net iki sandėlių nuvažiavome). Vėliau šiaip visokios gyvenimiškos nesąmonės galiausiai vainikuotos tuo, kad į dyzelinę mašiną prisipylėme benzino. Na, tai teko praktiškai patirti tai, ką rašo forumiukai, o tu jais netiki bei galvoji, kad taip realiame gyvenime nebūna :D. Tad nors prie datų prisirišti nereiktų (nuo pirmadienio metam svorį, ane?), bet tikiuosi atėjusi nauja savaitė bus geresnė. 

Įrašą pradėsiu iš pažiūros nuobodžiu produktu, bet kažkaip yra ką pasakyti. “Sesderma” bemuilis putojantis prausiklis “Hidraven” pardavėjo svetainėje aprašomas kaip skirtas veidui, nors ant paties buteliuko neradau, kad būtų minimas “face”, tad manyčiau čia universali priemonė. 

Aprašymas:

HIDRAVEN bemuilis putojantis prausiklis dėl sudėtyje esančių natūralių augalų ekstraktų (ramunėlių, avižų, mimozos ir alavijų ekstraktai) yra puikiai toleruojamas, tinka visų tipų odai. Turi drėkinančių, raminančių, regeneruojančių ir apsauginių savybių, taip pat sudėtyje esantis triklozanas turi antibakterinį poveikį.

Rekomenduojama greitam ir efektyviam veido ir akių makiažo nuvalymui. Dėl savo ypatingos sudėties tinka naudoti intymiai higienai.

Sudėtis

Visko čia yra. Ir parabenų, kurių aš jau senokai nebebijau, nes pastoviai perskaitau mitų paneigimus. Ir SLES, kurio stereotipiškai privengiu, nors kai naudoju, retai jaučiu, kažką blogo. Beje, noriu pasidalinti blogerės Dovilės tekstu apie SLS – “SLS nėra toks blogas, kaip galvojate”. Autorė tikrai nėra kosmetikos gamintoja, kažkokia suinteresuota pusė, tačiau mėgsta tyrinėti faktus, skaityti mokslinius faktus, moka atrinkti nepriklausomą medžiagą ir bloge rasite daug įdomių tekstų apie kofeiną, skiepus ir kt. reikalus. Minimame tekste SLS nėra išteisintas, bet išvaikyta nemažai baubų :). Čia toks lyrinis nuokrypis :).

Taigi, gavau pabandymui, pažiūrėjau, pagalvojau, kad prausiklis bus per agresyvus veidui, aš juo pradėjau prausti kūną. 

Beje, patogus dozatorius. Priemonė skaidri, parfumuota ir kvepia tiesiog muilu. Tiršta ir labai gerai, standžiai suputoja. Kelis kartus išbandžius kūnui (tinka ir skutimuisi), nepastebėjau, kažkokio akivaizdaus sausinimo, tad pradėjau kartais ir veidą prausti. Dažniausiai tada, kai būnu duše, nes kitais atvejais griebiu kokį įdomesnį prausiklį (mėgstu su rūgštimis ir pan.). 

Giriu todėl, kad visiškai atitinka lietuviško aprašymo keliamus lūkesčius. Išpeikti galiu nebent todėl, kad nuobodokas. Nei tango šoka, nei dainuoja 😀 Na, ta prasme, jokio ypatingo kvapo (nors parfumuotas) ar kažkokio cinkelio, bet prausia gerai, o sausina minimaliai (nes nebūna taip, kad priemonė riebalus nuplauna ir visiškai visiškutėliai nesausina), nedirgina. 

Kol kas santykiai su “Sesderma” klostosi įdomiai. Paakių kremą “Factor G” galiu įvardinti, kaip vieną labiausiai patikusių tokių priemonių istorijoje. Lakštinės kaukės poveikis buvo puikus, bet lakštas labai erzino ir nepatiko. Liposominis valiklis riebiai odai nesužavėjo ir erzino kvapas, bet dabar bandau skaistinantį ir priešingai – aromatas puikus ir pats produktas malonesnis. Išmėginau krūvą mėginukų ir iš jų įsiminė saulės kremas (neriebus ir nelipnus), patiko vitamino C serumai, tiesiog maloniai jautėsi oda ir ypač vilioja pamėginti daugiau serijos produktų. Dar labai tiko “Mandelac” serijos kremas, kas irgi masina labiau su ja susipažinti. 


Naudinga:  Prausiklį įsigyti galite Medexy.lt. 300ml kainuoja 26 EUR. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

4Comments

Add yours
 1. 1
  Simona

  Labai norėjau šio prausiklio matyt dėl to viso sesdermos bumo ir gerų atsiliepimų, bet kai pamačiau sudėtį kažkaip dingo noras… Ir nelabai suprantu kodėl rašo kad prausiklis ale bemuilis o pirmas ploviklis eina SLS?? Nors ir sakai kad nėra jis toks didžiulis blogis bet tada gal nereiktų akcentuoti šito dalyko… Žodžiu laukiu atsakymo 😀

 2. 3
  Lina

  Man šį prausiklį rekomendavo kosmetologė prieš porą metų kai buvau užsukusi veido valymui. Pasitikėjau ja ir nusipirkau negalvodama. Parsinešusi namo paskaičiau sudėtį ir nebuvau sužavėta, tačiau naudojau ( juk sumokėjau beveik 30e 😀 ). Kas keisčiausia, mane labai erzino jo kvapas, negaliu pasakyt kad labai stipriai prikvėpintas, tačiau būtent kažkuri sudėtyje esanti nata man pasirodė labai nemaloni.
  Kai sekantį kartą užsiminiau, kad nesu patenkinta prausikliu, kosmetologė net pyktelėjo

 3. 4
  Salomėja

  Tai nepatiko tik dėl kvapo? Šito numatyt kosmetologė gi negali, tik apir sąveiką su jūsų oda numatyti gali. Čia individualu, jis tikrai parfumuotas toks, man pvz irgi labai vienos rūšies liposominio valiklio aromatas nelipo.

+ Leave a Comment