Apžvalga: "Seri" putos-gelis plaukams "Gel Mousse Plus"

Estimated read time 3 min read

Jūs net neįsivaizduojate, kiek visokių rūšių plaukų priemonių yra mano vonioje. Nors… tikrai ne visko. Pvz., aš neturiu lako, neturiu sauso šampūno. Tačiau turiu žele. Turiu vaško ir net prabangaus – apelsinais kvepiančio “Keune”. Turiu putas, nenuplaunamų kremų, drėkinantį formavimo gelį, purškalų, sintetinių ir natūralių aliejų… Ar visko man reikia? Taip taip taip! Aš net truputėlį liūdžiu, kad nesu septyngalvis slibinas, nes tada galėčiau tiek visko išmėginti!

Šiandien papasakosiu apie įdomios konsistencijos, kiek rečiau naudojamą produktą – “Seri” putas-gelį plaukams “Gel Mousse Plus”.

Priemonė pristatoma taip:

Putos – gelis plaukams SERI Maxitect gel mousse plus su keramidu A2 ir kviečių gemalų aliejumi. Idealiai fiksuoja garbanas ir šukuoseną, suteikia plaukams apimties. Ypač stiprios fiksacijos. Keramidai ne tik saugo plaukus, bet prasiskverbia į plaukus ir padeda atstayti prarastus natūralius plaukų keramidus, atkurti plaukų skaidulų ląstelių jungiamąją medžiagą, lygina plaukų paviršių. Kviečių gemalų aliejus – maitina, drėkina, veiksmingai atkuria stiprių dažų pažeistą plaukų struktūrą.

Sudėtis nėra labai draugiška.

Alkoholio denatūratas nėra geras draugas nei plaukams, nei odai, nei dar kažkam. Jis sausina. Tačiau areozolinėse priemonėse jo beveik visada būna.

Iš pradžių aš nežinojau kokios konsistencijos tikėtis. Putų burbulo? Visgi iš flakonėlio gauname nei skystą, nei putų konsistencijos masę.

Ji tokia lipnoka, gal net kiek glitoka, tačiau ištepti plaukus nesunku.

Kur ir kada naudoju šį produktą? Nepaslaptis, kad mano plaukai trumpi, pusiau skusti, visaip karpyti. Ir taip jau nutinka, kad pakaušis, arba ta riba, kurioje baigiasi skutimas, daro nesąmones. Riečiasi ne ten, sukasi ne taip. Pvz., visi plaukai sukasi, o vien sruoga tiesi ir “stovi” horizontaliai išsikišusi iš kitų garbanų kupetos. Todėl ten aš jau negaliu susitvarkyti su savo paprastais garbanų formavimo produktais ir reikia stipresnio arsenalo. “Seri” putos-gelis veikia stipriai. Su plaukais gali daryti ką nori, tiesa išdžiuvę tampa kieti, bet priemonė suteikia spindesio. Aš putas naudoju ant sausų plaukų, tačiau ištepus šlapius, bei išdžiovinus difuzeriu jūs gautumėte tvirtas, šlapio vaizdo garbanėles.

Kaip jau sakiau pradžioje, tai yra rečiau naudojamas produktas, griebiu tik kai jau labai nesusikalbu su plaukais. Kasdieniškesniems pašnekesiams (ar jūs irgi kalbat su savo plaukais?) jiems siūlau natūralesnį ir drėkinantį gelį, apie jį papasakosiu dar šią savaitę.

Putų flakono man užteks tikrai ilgam, bet ir ramu, kad visada turiu patikimą priemonę.

Įvertinimas:

Naudinga: SERI produktų ieškokite www.kuryba.eu. 200ml putos-gelis kainuoja 6.95 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours