Na štai ir grįžtu prie apžvalgų, nors tiesą pasakius esu suplanavusi kelis kiek kitokio pobūdžio įrašus. Jau noriu su jumis pasidalinti kaip man sekėsi pirmą savaitę mesti svorį su kilo.lt. Taip pat vakar buvau “Schwarzkopf” renginyje apie madingas plaukų tendencijas, galvojau pasidalinti keliomis įžvalgomis, bet gal organizatoriai dar atsiųs geresnių nuotraukų. O viso to fone dar yra darbas ir visi kiti svarbūs reikalai. Na, bet noro papasakoti apie išbandytą produktą vistiek turiu.

Aš jau visai neseniai kalbėjau apie “Sensilis” tušą, kuris man patiko, net buvau įtraukusi į praeito mėnesio geriausius. Išbandžiau ir kreminę pudrą. Kadaise, kai tik “Sensilis” atsirado Lietuvoje, aš buvau girdėjusi daug gero apie ją. Ir iš tiesų priemonė turi pliusų daugiau nei minusų, bet vienas minusas toks stiprus, kad… Na, bet pradėkime nuo pradžių.

Minkšta pakuotė su dozatoriumi yra patogi. Aš savo pudras laikau dėžutėje ir tokios užima daug mažiau vietos, negu stikliniai buteliukai.

Pudra pristatoma taip:

Ypatingas  kreminės tekstūros makiažo pagrindas, kuris  tobulai dengia odą ir greitai džiūsta suteikdamas natūralią išvaizdą, kuri išlieka net 16 val. Makiažo pagrindo sudėyje esanti hialurono rūgštis, retinolis ir SPF 15 saulės filtras saugo odą nuo senėjimo: išlaiko drėgmę odoje ilgiau, neutralizuoja laisvuosius radikalus. Puikus makiažo pagrindo poveikis: tolygus odos tonas, natūrali išvaizda, kuri išsilaiko visą dieną.  

Mano spalva yra pati šviesiausia – 01.

Sudėtis:

Nėra labai palanki probleminei odai, nes, pvz., čia labai daug poras kemšančios druskos.

Konsistencija tiršta, spalva gelsva.

Net ir šviesiausia spalva man yra šiek tiek tamsoka ir per geltona.

Dengiasi lengvai, maskuoja taip pat stipriau nei vidutiniškai.

Išlieka gana ilgai. 16 valandų nebandžiau, bet nuo ryto iki vakaro, tai laisvai išbūna užfiksuota permatoma kompaktine pudra. Žinoma, kad po kokių 6 valandų pradeda lįsti blizgesys ir reikia vėl fiksuoti.

Viskas būtų kaip ir neblogai ir galėčiau duoti bent 4 žvaigždutes, bet… Tas “bet” yra labai didelis. Ši priemonė oksiduojasi. Ir labai smarkiai. Bandžiau padaryti šiokį tokį pavyzdį:

Ne kažką, ane?

Atrodo, kaip dvi skirtingos priemonės, ar ne? Tai, kad pudra man tamsoka, aš dabar jau galiu pataisyti, nes įsigijau priemonę skirtą pašviesinti makiažo pagrindus nepakeičiant jų savybių. Tačiau, kaip žinoti, kiek ją šviesinti, kai net neįsivaizduoji kiek patamsės. Bėda ta, kad jei pudros pasluoksniuoji, tai tose vietose patamsėja labiau.

Esu skaičiusi, kad oksidacija priklauso nuo odos ph ir kiti žmonės gali to net nepatirti. Pvz., buvo tokia “Catrice” pudra, dėl kurios oksidacijos visi skųsdavosi, tačiau aš ją naudojau ir nieko tokio nepastebėjau.

Taigi, maskavimo ir išsilaikymo savybės geros, bet patys suprantat, kodėl ranka link jos nebesitiesia :). O jūs bandėte? Jei taip, tai papasakokit savą patirtį, skaitytojams bus tikrai naudinga.

Įvertinimas:

Naudinga: Pudrą įsigyti galite Tiesioggrazi.lt (30ml kainuoja 30.15 EUR) ir  Eurovaistine.lt (33.59 EUR).


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).