Apžvalga: "SeaCare" mineralinio purvo kondicionierius

Estimated read time 4 min read

Nusimato puiki diena ir tik todėl, kad išlindo saulė. To užtenka ūpui pakelti ir tyliai sau niūniuoti. Prieš įsibėgėdama į savo veiklas, aš noriu papasakoti apie man iki šiol nelabai girdėtos kompanijos kondicionierių. Tikiu, kad gal “SeaCare” tik mano akiratyje atsirado visai neseniai ir visi kiti gali sakyti “ak, “SeaCare”! Žinom žinom”. Na, bet man čia naujovė, o jei ir jums, tai apie pačią kompaniją galite paskaityti jų svetainėje. Specializuojasi kosmetikos su mineraliniu purvu gamyboje.

Aš pati labai norėčiau išmėginti bent keletą priemonių, pvz., veido kaukę, produktus paakiams, jau vakar sakiau, kad laikas pradėti rūpintis, tačiau juk mane pažįstate, jei turiu galimybę rinktis tik vieną priemonę, tai čiumpu tą, kuri skirta plaukams. Kadangi kaukės nebebuvo, tai kitas eilėje – kondicionierius. Žinoma, gal būtų šauniau bandyti poroje su tokiu pačiu šampūnu, bet aš jau tiek daug pavienių jų turiu (priminsiu, kad kondicionierius aš baigiu daug daug greičiau), kad šiems reikia draugo.

Taigi, mano rankose – “SeaCare” mineralinio purvo kondicionierius.

Pristatomas taip:

Naujasis SeaCare mineralinio purvo kondicionierius puikiai papildo šampūno SeaCare mineralinio purvo teikiamą poveikį. Ši, Negyvosios jūros mineralais praturtinta, formulė atitinka visus Izraelio kosmetikos pramonės asociacijos standartus. Kondicionieriaus sudėtyje taip pat yra migdolų aliejaus ir Abil Soft AF-300 aktyviosios medžiagos, apsaugančios jūsų plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir suteikiančios jiems švelnumo, elastingumo ir malonaus ilgalaikio aromato. Maitinančius sluoksniu kondicionierius apgaubia kiekvieną plauką, taip apsaugodamas juos nuo išorės dirgiklių. Suteikia plaukams švelnumo, elastingumo ir blizgesio. Sudėtyje nėra parabenų, propileno glikolio, silikonų, mineralinių aliejų, petrolatumo ir SLS.
NAUDOJIMAS: Išsiplaukite galvą, padenkite plaukus kondicionieriumi ir po 2 minučių pilnai išskalaukite vandeniu.

Sudėtis gana eilinė: kvepalų ir konservantų tikrai daug. Įdomu, kad lietuviškame aprašyme teigiama, kad nėra silikonų, gerai, kad taip nerašoma originaliame tekste, nes silikono yra :). Tiesiog pastebiu :), nes svetainėje nenurodyta sudėtis ir galima apsigauti, jei kažkas ieško priemonės būtent be jų.

Didelis, net 400 ml, butelis yra pagamintas iš gana minkšto plastiko, todėl išspausti priemonę nėra sunku net tada, kai ji baiginėjasi.

Kvapas keistokas. Taip ir neperpratau ar jis man patinka, ar ne. Lyg saldus, lyg primena vaistus, tačiau nėra labai erzinantis ar įkyrus, ant plaukų nesilaiko.

Konsistencija – vidutinio tirštumo, gal kiek labiau į skystesnę pusę (esu bandžiusi kondicionierių, kurie būdavo vos ne kaip pienelis ir tokių, kurie jau primena sviestą). Plaukus padengti lengva.

Poveikis neblogas. Plaukai tampa minkštesni, jei naudotas šiurkštesnis šampūnas, tai nuimamas sausumas. Nebloga kasdieninė priemonė, kuri neapsunkina, nėra toks, dėl kurio eičiau iš proto ir prisistatyčiau 10 buteliukų, bet tikrai nereikia sukandus dantis bandyti pasiekti dugną. Pastebiu, kad ir blizga garbanos labiau.

Jūs paklausite, kaip gi aš pasirenku, kurį balzamą naudoti. Viskas labai paprasta. Jei aš žinau, kad po to tepsiu daug nenuplaunamų priemonių (apsauga nuo karščio, aliejukas, kremai-geliai-losjonai garbanų aktyvavimui) ir formuosiu plaukus džiovintuvu su difuzoriumi, tai renkuosi mažiau maitinančius ir drėkinančius kondicionierius. Na, kaip neseniai aprašyta “Rasa”, apie kurią sakiau, kad labiau tinka riebiems ir normaliems plaukams. Prieš formavimą nereikia plaukų per daug drėkinti, nes tada jie lengviau pasiduoda, tačiau visai nieko nenaudoti su sausais plaukais negaliu.

Jei tokių dienų pasitaiko keletas iš eilės, tai po to noriu plaukus palepinti sunkesnėmis priemonėmis. Renkuosi kaukes ar riebesnius balzamus. Na, o šiaip, kas dieną, kai nei formuoju, nei atstatyti labai reikia, tai imu tokius paprastus nei per daug, nei per mažai kondicionierius. Kaip šis iš “SeaCare”.

Įvertinimas:

Naudinga: “SeaCare” produktų galite įsigyti www.seacare.lt. Kondicionieriaus kaina – 24.90 EUR už 400ml. Dėmesio: su nuolaidos kodu venividi, iki vasario bus taikoma 20% nuolaida visiems produktams.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours