Aš nežinau, ar jums nenusibosta skaityti apie plaukų priežiūros priemones, bet man, tai tikrai nenusibosta mėginti ir rašyti. Kartais norėčiau turėti 10 galvų. Ir jei šampūnų, kondicionierių bei kaukių, aš stengiuosi nenaudoti daugiau nei dviejų-trijų vienu metu (neišsigąskit, ne vienu kartu! Turiu omenyje, kad lygiagrečiai, kas kelis plovimus.), tai visokioms stilizavimo ir formavimo priemonėms ribų nėra, o atranka įvyksta natūraliai. Kai pamatau, kad į kažkurį daiktą rankos jau ilgokai nesitiesia, būna metas surasti šiam naujus namus. Tad artimieji apdalinti.

Kol kas mano vonioje yra vienas vienintelis produktas, kurio paskirtis paprasta – suteikti žvilgesio. Tai – “Schwarzkopf BC Oil Miracle Divine Polish”.

Aprašyme tikrai nėra jokių pažadų apie puoselėjimą ar maitinimą, kaip ir sakiau, jo paskirtis viena – žvilginti.

Schwarzkopf BC Oil Miracle Divine Polish neįtikėtinas spindesys be jokio plaukų apsunkinimo. Lengvos tekstūros žvilgesio suteikiantis purškalas tobulam užbaigimui. Akimirksniu gražesni plaukai: neapsakomas, plaukų neapsunkinantis spindesys ir minkštų, glotnių bei lengvų plaukų įvaizdis.

Sudėtis tikrai uždega saugiklį ir primena, kad piktnaudžiauti produktu negalima, nes pirmu smuiku orkestre groja alkoholio denatūratas:

Stenkitės neįkvėpti, ant odos nepurkšti. Trumpai tariant, elkitės panašiai, kaip su plaukų laku, o ne kokiu aliejumi.

Buteliukas paprastas, plastikinis, su eiliniu, gerai veikiančiu, plačiai produktą skleidžiančiu purkštuku.

Kvapas neerzina, greitai išgaruoja, lengvai saldus.

Priminsiu – jokiais būdais į priemonę nežiūrėkite, kaip į puoselėjamą. Ji skirta suformuotai šukuosenai užbaigti ir suteikti spindesio. Tokių produktų rinkoje labai daug, tačiau aš senais neatmenamais laikais tesu mėginusi vieną vienintelį. Beje, irgi turbūt iš “Schwarzkopf”, tik drugstore versijos.

Aš plaukus dažau, bet stengiuosi tą daryti kuo rečiau. Kuo daugiau laiko praėjo nuo dažymo, tuo matiškesnės mano garbanos. Purkšteliu vieną šoną, purkšteliu kitą ir viskas – plaukai spindi. Ypač prieš šviesą. Tiesa, efektas labai ilgai nesilaiko, na valandėlę kitą. Todėl rekomenduoju naudoti prieš pat vakarėlį, fotosesiją, pasimatymą… Dienos bėgyje galima pakartoti, bet nepiktnaudžiaukite, nes galiausiai plaukai susiriebaluos, o ilgainiui priemonė sausins plaukus.

Toks produktas, lygiai kaip ir makiažo fiksatoriai, yra tikrai nebūtinas, noriu pabrėžti, kad nepiktnaudžiautimėte, tačiau jei jau prireikė, tai rinkitės tokį, kuris daro ką žada. Šis daro.


Įvertinimas:

Naudinga: Purškalą įsigyti galite parduotuvėje Kuryba.eu. 100 ml kainuoja 13.50 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Schwarzkopf Professional” produktus.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.