Na, ką, saulutė šviečia, sėdžiu ant foteliuko, robotas po juo siurbia ir laikas sukurti dar vieną apžvalgą. Paprastutę tokią. Žinote, pasiilgau profesionalių plaukų priežiūros priemonių. Žinoma, man gerai ir tos pigios, randamos prekybos centruose. Bet tiesa ta, kad jos visos eina natūralumo keliu. Rimtai, jau net “Garnier”, “Syoss” ir kt. atsiranda be visų silikonų ir pan. nemėgiamų medžiagų. Tai, ką daryt tiems, kurie kartais nori plaukų kaip iš kirpyklos? Prisiminti, kad dar yra profesionalių produktų. Ir kažkaip taip nutiko, kad “Maximoje” papigiai užtikau kadaise pamėgto gamintojo “Schwarzkopf Professional” aliejuką. Su visomis susumuotomis nuolaidomis jo kaina gavosi apie 6 EUR, kai šiaip jis parduodamas už 18. Bent būdavo, nes manau taip palankiai įkainotas jis todėl, kad senoje pakuotėje, kuri išimama, dabar jau produktas atsinaujinęs, truputį pakeitęs pavadinimą ir visur parduodamas jau po 25 EUR. Na, bet man visai tinka ir senesnis variantas. Tad apie jį. 

Aprašymas

Stipraus poveikio atstatomasis aliejus plaukams. Giliai atstato plaukų struktūrą, grąžina gyvybingumą, suteikia spindesio ir stabdo galiukų šakojimąsi. Tai ypatingai turtingos sudėties ir stipraus poveikio atstatomasis aliejus gležniems, pavargusiems plaukams. Prabangus opuncijų vaisių sėklų aliejus dėl jame esančių amino rūgščių gausos, vertinamas kaip kolageno gamybą stimuliuojanti priemonė. Šio aliejaus poveikis yra išties stebuklingas. Dėl gausaus vitaminų E, K kiekio vyksta sparti ląstelių regeneracija, atstatomas plauko paviršiaus elastingumas, jie įgauna minkštumo ir švytėjimo. Tuo tarpu didelė koncentracija polinesočiųjų riebalų rūgščių, polisacharidų ir unikalus stimasterolis Delta 7, giliai maitina plaukus, suteikia jiems glotnumo. Schwarzkopf BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Restorative Treatment aliejus papildytas hidrolizuotu keratinu. Tai plauko struktūrą sudarantis baltymas, gebantis prasiskverbti pro kutikulę ir pasiekti vidinius plauko sluoksnius. Visi šie ingredientai suteikia aliejui prabangų įspūdį, švelnumo ir lygumo pojūtį.  Aliejaus poveikis jaučiasi jau po pirmo panaudojimo.

Naudojimas: 1 būdas: naudokite galvos masažui, tepant aliejų prieš trinkimą ant plaukų ir galvos odos. Po procedūros plaukus ištrinkite du kartus ir gerai nuskalaukite šiltu vandeniu. 2 būdas: tepkite nedidelį kiekį ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą 3 būdas: naudokite kaip lengvą užbaigimo priemonę ant sausų plaukų. Tepkite nedidelį aliejaus kiekį.

Sudėtis:

Kas mane kiek erzina, tai, kad buteliukas be dozatoriaus. 

Esu sužavėta kvapu. Saldokas ir prabangus. Man vienas malonumas vien uostyti šį aliejų. 

Konsistencija tiršta, būtent tokia, kokią mėgstu. Pašildau tarp rankų ir tepu tiek galus, taip pat šiek tiek perbraukiu per visą plauko ilgį. Akimirksniu suteikia spindesio, suminkština šiurkščius galus. Stengiuosi nepiktnaudžiauti, bet produktą malonu naudoti. Neapsunkina ir neriebina. Na, nebent visą buteliuką susiversite, kai užtenka kelių lašų. 

Sakyčiau labai vykęs grobis :).  Pasiilgau tokių aliejų.


Naudinga: Ieškokite didžiosiose “Maximose”, taip pat internete, pvz., Kuryba.eu. Priklauso nuo nuolaidų, bet kaina gali svyruoti nuo 6 iki 18 EUR už 100ml. 

Visi “Schwarzkopf Professional” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.