Apžvalga: “Schaebens” riboto leidimo veido kaukė “Matcha”

Estimated read time 2 min read

Vakar FB užsiminiau, kad pamečiau vieną kaukę. Tad štai – atradau. Niekur toli net nebuvo nukišta. Žinote, kaip kai kurie žmonės turi bildukus ar Tuos, Kurie Vagia Šaukštelius, taip pas mane yra nykštukai. Nepiktybiniai. Jie ką nors pasiima, bet kai pradedi ieškoti ar kitaip parodai, kad to daikto reikia – grąžina. Tad dalyką radusi ten, kur jau tikrai tikrai prieš tai žiūrėjau, aš visada sakau – parvilko atgal. Partempė tai partempė, ėmiau ir išmėginau. Šiaip, mano bloge jau ne tiek ir mažai “Schaebens” apžvalgų. Galvoju, kad gal esu bandžiusi visas? Kol kas favoritė yra braškinė šveičiamoji kaukė. O mėgindama kitas priemones, dažnai daug kartų brangesnes, aš vis pagalvoju, kad geriau jau “Schaebens” nusipirkt, mažiau kainuos ir bus dar geriau. Tad tikrai šie produktai verti dėmesio, nors negaliu sakyti, kad kažkokie stebuklai. Kaukės kaip kaukės. Kompanija siekdama patraukti dėmesį vis išleidžia kažką naujo, šį kartą tai produktas su “Matcha” arbata.

schaebens | Grožio blogas

schaebens | Grožio blogas

Realiai net nėra kažkokių labai skambių pažadų, iš pristatymo atrodo, kad kaukė skirta maloniam meditaciniam ritualui.

Sudėtis:

schaebens | Grožio blogas

Kaukė žalios spalvos ir labai labai stipriai kvepia arbata. Aš šiaip nesu gėrusi “Matcha”, bet tai tiesiog labai labai stiprus žaliosios arbatos kvapas. Tuo man ji labiausiai ir patiko.

Spalva nėra labai ryški.

schaebens | Grožio blogas

Fotografavau vakare, tai jau sunkiai ir matosi, bet supraskit, niekas žalių kaukių nesidaro viduryje darbo dienos 😀

Džiūdama ji šiek tiek tempia odą.

Na ir ką. Nusiplovusi aš kažkokio ypatingo poveikio nepamačiau. Tik tiek, kad oda atrodo minkštesnė ir kremo jai nebereikia. Tačiau, kaip ir sakiau, tokia priemonė yra greičiau maloniam atsipalaidavimui, nei kažkokiam efektui siekti. O kaip veikia antioksidantai, tai plika akimi nelabai ir pamatysi taip jau greitai, ar ne?

Aš pati manau kartais pažaisiu, labai patiko kvapas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. Kaina be akcijų apie 2 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours