Apžvalga: „Salerm“ ypač drėkinanti plaukų kaukė su keratinu „Deep imapct PLUS“

Estimated read time 3 min read

Į mano blogą užsukantys žmonės žino, kad esu šiek tiek pamišusi dėl plaukų priežiūros priemonių. Galėčiau atsisakyti blakstienų tušo, kad išmėginčiau naują aliejuką. Mintį pagavot. 🙂 Ir dar turiu savo mėgstamumo hierarchiją. Niekada neatsisakau pamėginti plaukų aliejaus. Visai nesvarbu, kokia sudėtis ar kaina – man įdomu. Tada gi eilėje stovi plaukų kremai. Dažniausiai skirti garbanoms. Na ir trečioje vietoje – kaukės. Yra ir ko visiškai nenaudoju: lakų, sausų šampūnų ir (su keliomis išimtimis) putų. Šiandien kalbėsiu apie kaukę iš „Salerm“. Beje, kiek esu bandžiusi šios kompanijos priemonių, tiek patiko. Ypač jų aliejus

Kaukės aprašymas: 

DEEP IMPACT PLUS – giluminio poveikio kaukė atstatanti stipriai pažeistus plaukus. Ji yra ypač rekomenduojama naudojimui namie po Keratin shot atstatančios procedūros atlikimo.

Akimirksniu minkština ir drėkina Jūsų plaukus bei užtikrina švytintį poliruojantį plauko lygumo efektą. Kaukė apima kelių lygių atstatančią sistemą MULTI LEVEL SYSTEM, kur viršutiniame sluoksnyje veikia katijonų polimerai, viduriniame- hidrolizuotas keratinas, giluminiame sluoksnyje – šilko proteinai. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto (shea butter), kuris atstato apsauginį lipidų barjerą plauko paviršiuje.

Naudojimas: uždėti ant išplautų plaukų, intensyvesniam efektui palikti veikti bent 3 minutes, nuplauti šiltu vandeniu. Galima dėti ir sausų plaukų. Tuo atveju uždėti riešuto dydžio kiekį ir paskirstyti tolygiai. Tinka dažnam naudojimui.

Sudėtis:

Kaip matote iš aprašymo, kaukę rekomenduoja po tiesinimo keratinu, bet, žinoma, naudoti gali visos, kurioms reikia drėkinimo ir atstatymo.

Jos tekstūra vidutinė. Ne sviestas, bet ir ne lengtvutis kondicionierius. Kvapas minimalus, primena visas profesionalias priemones. 

Aš išmėginau tiek ilgiau palaikydama (apie 10 minučių, kol prausiuosi duše), tiek nuplaudama po kokios pusės minutės. Skirtumas yra. Žinoma, kad ilgiau palaikius plaukai atrodo lygesni ir glotnesni. Esu tikra, kad lengviau ir išsitiesintų jei tą daryčiau.

Taip pat yra skirtumas ir pasirinkus skirtingus šampūnus. Jei galvą plaunu kokiu stipresniu SLS’iniu, tai kaukė regis veikia stipriau. Matyt gerai išplovus plaukus ji labiau įsisavinama. Jei plaunu kažkuo natūralesniu, man poveikis ne toks didelis ir plaukai greičiau apsunksta, tada geriau jau kaukę palaikyti trumpiau, nes turbūt ir šiaip tada nereikia tiek to drėkinimo. Tad gaunasi toks savotiškas balansavimas :). Beje, priemonė labai skalsi. 


Naudinga: Įsigyti galima vitrinapro.lt. Kaina – 12.50 EUR už 200ml.

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

2Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Sveika :). Kaip liūdna, kad tavo įrašai taip suretėjo :(. Kai suretėjo, tai labiau pajaučiau kaip buvo smagu juos skaityti kiekvieną dieną ;). Ar tau pačiai pasijautė, kad atsirado kiekvieną dieną šiek tiek daugiau laiko, kurį gali paskirti kitiems reikalams? (Nes aš tai sugebėčiau tą atsiradusį laisvą laiką tiesiog “numarinuoti”….)

 2. 2
  Salomėja

  Na, bet juk nedingau visiškai. Ir vis pasižymiu, ką papasakoti ilgajame mėnesio įraše, kur apie gyvenimą ir visą kitą 🙂
  O kas liečia laiką, tai tuščia vieta ilgai nestovi. Turbūt kitą dieną po apsisprendimo, kad nelabai čia tas blogas kažkur veda, esu demotivuota visuotinio abejingumo ir greito informacijos vartojimo, tad blogas turi būti TIKRAS hobis ir nei kiek ne darbas, atsirado naujos veiklos mokamas pasiūlymas susijęs su rašymu. Gal laikinas, bet bent jau šiuo metu nėra to netikėto laisvo laiko :).

+ Leave a Comment