Vakar pasakiau, kad vasarį noriu susilaikyti nuo kosmetinių pirkinių ir ne ne, negalvokite, nepaslydau, bet šiandien atkeliavo net trys senesni užsakymai, tad nesijaučia liūdesio ar “lomkių” :). O šiandien apžvelgiamas produktas bus vienas tų neplanuotų produktų, kurie patys įšoka į krepšelį. Ir gerai padarė!

“Saflora” man kelia prieštaringus jausmus. Esu bandžiusi hidrolatus ir pvz., rožių vandenį naudoju pastoviai, patinka, bet visos priemonės vizualiai atrodo labai nepatraukliai. Nors… Nors naujesnių produktų dizainas jau patrauklesnis. Koks jis bebūtų, bet slampinėdama po “Martiną” užkibau už veido šveitiklio.

Pristatomas taip:

Veido šveitiklis su jūros druska ir ekologiškais aliejais giliam porų valymui. Speciali subalansuota formulė sukurta odos minkštinimui.

Tinka brandžiai, riebiai ir kombinuotai odai. Ypač gali būti rekomenduotas spuoguotos odos priežiūrai.

Poveikis:
✓ jaunina ir minkština odą;
✓ sutraukia poras ir giliai valo odą;
✓ lygina veido spalvą;
✓ valo odą nuo „juodųjų taškų“;
✓ naikina nedideles raukšleles;
✓ pašalina išsausėjimą ir pleiskanojimą.

Odą maitinančių priemonių nauda efektyvesne po šveitiklio naudojimo, todėl nuvalius odą šveitikliu rekomenduojama naudoti drėkinamąjį arba maitinamąjį priemonę.

Apie aromatą: Veido šveitikliui gamyboje naudojame aromatą, sukurta Prancūzijos miesto Gras (kvepalų sostinė) parfumeriais. Šis aromatas pagamintas iš ekologiškų EcoCert sertifikuotų ingredientų, šio aromato pagrindinė nata tai ryškus aromatas absoliuto rožės (rosa galica), kuris irgi buvo išgautas parfumerių mieste Grase.

Kaip naudotis?
Nedidelį šveitiklio kiekį tepti ant drėgnų rankų, po to masažuojamaisiais judesiais švelniai trinti nuplautą vos drėgna veido odą. Vėliau nuprausti šiltu vandeniu. Nerekomenduojame naudoti dažniau nei 2 kartus per savaitę.

Išsamus pristatymas. Pagal jį atrodo, kad sukurta man, nes oda ir riebi, ir brandi, ir poras reikia sutraukti, ir jauninti…

Sudėtis:

Iš tiesų, druska šveitiklyje man gana neįprasta, kažkaip labiau naudojamas cukrus, ar visokie lukštai. Jei oda yra kažkiek pažeista, tai druska šiek tiek graužia.

Druskos grūdeliai smulkūs, ir jais veidą šveisti labai malonu. Iš tiesų, nors aš bandau daug visokių šveitiklių, šį galėčiau įtraukti į prie savo favoritų. Nušveičia puikiai, nedirgina (jei nėra žaizdelių), neatrodo, kad labai sausintų, oda tampa švelnutėlė. Vien geriausi žodžiai. Žinoma, visokių raukšlelių mažinimo, bei porų sutraukimo tai aš nepastebėjau, bet aš jau sena, stebuklais netikiu :).

Veidą šveičiu kartą per savaitę. Dažniau nejaučiu poreikio ir nenoriu sukelti veido riebalavimosi.

Rekomenduoju!

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Martina” arba Saflora.lt. Kaina – 7.02 EUR už 100ml.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.