Apžvalga: “Saflora” apelsinmedžių žiedų vanduo

Estimated read time 3 min read

Nežinau kas čia nutiko, bet taip panirau į darbus, kad truputį sunku išnerti. Paskaičiavau, kad vakar vien tik darbinės veiklos buvo 10,5h, ir čia aš kelionę į paštą įtraukiau prie pertraukos, nors tai irgi darbas, kitu atveju net neičiau. Tiesa, finansine prasme tie mano darbai labiau primena praktiką, bet mėgstu veiklą, tad skundžiuosi nebent tuo, kad pašaliniai dalykai, kaip valgymas, ar ėjimas sportuoti, labai trukdo :). Jums taip būna? Na, o bebaigiant kasdienybės update ir einant prie kosmetikos, į sceną stoja apelsinmedžių žiedų hidrolatas iš “Saflora”.

Aprašymas:

Apelsinmedžių žiedų (nerolio) vanduo tinka visų tipų odai, išskyrus sausai, nes turi odos patempimo efektą, todėl ypač gerai tinka brandžios ir riebios odos priežiūrai. Tonizuoja ir atgaivina odą, suteikia odai švelnų aromatą. Naudojant ilgesnį laiką suteikia odai matinį efektą, lygina ir gerina odos spalva. Tai puiki odos drėkinimo priemonė, ypač paakių zonos priežiūrai. Apelsinmedžių žiedų vandenį rekomenduojama įtraukti į kaukių iš molio ir medaus sudėtį.

Savo poveikiu, apelsinmedžių žiedų vanduo iš kartųjų apelsinų žiedų Citrus aurantium var amara – puikus pakaitalas labai brangaus apelsinmedžių žiedų (nerolio) eterinio aliejaus.

Aromatas: labai sudėtingas, gundantis, gaivinantis, gėlių ir vaisių. Nedidelis kiekis levandų vandens, ipilto į apelsinmedžių žiedų vandį, suteiks lengvesnį ir šviežesnį aromatą.

Kaip naudotis?
Prieš tepant kremą, apipurkškite veidą ar kūną vandeniu ir leiskit nudžiūti. Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, odos ir plaukų gaiviklį, įsipilti į vandens vonias, įtraukti į kaukių sudėtį. Kaip valanti ir tonizuojanti priemonė rekomenduojama tamponėliu, suvilgytu kosmetiniu vandeniu, valyti veidą ryte ir vakare.

Sudėtiscitrus aurantium amara flower water (ekologiškas apelsinmedžių žiedų vanduo), potassium sorbate (kalio sorbatas), citric acid (citrinų rūgštis).

Esu naudojusi ne vieną “Safloros” vandenį. Jau ir seniau pažėriau kritikos pakuočių dizainui. Tiesa, kartoninė dėžutė, kurios anksčiau nebūdavo, parduotuvėje jau atrodo patraukliau.

Šį vandenį įsigijau dėl to, kad atvėsus orams vakarais pradėjau naudoti veido aliejus. O kaip žinia, jie geriausiai pasiskirsto, greičiau geriasi, nepalieka riebumo, tuomet kai tepame juos ant drėgnos odos. Va ir neturėjau kuo patogiai drėkinti, tad prisiminiau, kad man pakeliui yra parduotuvė su hidrolatais. Nebuvau nusiteikusi pirkti būtinai apelsinmedžių, galvojau gal pasiimsiu rožių ar arbatmedžio vandenį, bet paskaičiau aprašymą ir susigundžiau.

Priemonė labai maloniai kvepia. Tarsi žaluma. Gaivina, nejaučiu kažkokio tempimo jausmo, apie kurį užsiminta aprašyme. Drėkina. Po šio vandens galiu nenaudoti kremo, bet kaip sakiau, naudoju aliejų :).

Šiaip jau vandenys yra vandenys. Tai nei serumai, nei kremai, nei kaukės. Tai tik arbatėlės (čia aš taip sakau, nes gamyba kiek sudėtingesnė nei arbatų), tad nereikia tikėti, jog vien tik vanduo darys kažkokį stebuklą. Tačiau patogu ir pravartu jį įtraukti į rutiną. Daugiau drėgmės, daugiau gaivumo, daugiau tonizavimo. Kvapas daro didelę įtaką tam, kad man šis natūralus tonikas patiko.


Įvertinimas:

Naudinga:  Įsigyti galite Saflora.lt, aš perku “Martina” parduotuvėse. Kaina apie 5 EUR už 100ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

2Comments

Add yours
  1. 2
    Ieva

    Fantastiškas kvapas! Man primena Kaliforniją su žydinčių apelsinų laukais….

+ Leave a Comment