Šiandien visą dieną priešokiais rašiau vieną tekstą, mat trukdė visokie labai rimti darbai. Anonsas toks, kad kažkada naktį bloge pasirodys outfit’ukas su labai ilgu pokalbiu, kuris nesusijęs nei su drabužiais, nei su apranga. Apie mane sužinosite dar daugiau paprastų ir gyvenimiškų dalykų. Tuo tarpu dabar siūlau trumputę apžvalgėlę apie žurnale rastą nagų laką “Rimmel Salon Pro”.

Šiaip, tai aš nevertinu žurnalinių priedų. Labai daug ką išmetu iš karto, bet vieną kitą daiktą dedu į stalčių ir šis laukia savo valandos. Taip buvo ir su laku. Pasirodė, kad graži spalva, tai pasilikau.

rimmel nagų lakas | Grožio blogas

Aprašymas:

Nauja formulė, kuri sukuria sodrią ir spindinčią spalvą. Bazinis sluoksnis, viršutinis sluoksnis ir sodri spalva – viskas viename tobulam manikiūrui! Idealus padengimas, spindesys, super ilgai išliekantis nagų lakas. Naujas, tobulas nagų lakas, nepriekaištingas padengimas.

rimmel nagų lakas | Grožio blogas

Lakas ilgokai mėtėsi, kol jį išmėginau. O pabandžiusi galiu pagirti patogų ir paltų šepetėlį, kuriuo galima vienu brūkštelėjimu padengti lako sluoksnį. Pats lakas pigmentuotas, du sluoksniai atrodo puikiai. Išdžiūva kiek greičiau nei vidutiniškai. Mano spalva yra “347 Disco Fever”, ji turi subtilaus chameleoninio spindesio. Trumpai tariant privalumų daug.

rimmel nagų lakas | Grožio blogas

Minusai? Kaip ir visi paprasti lakai, taip ir šis man nesilaiko labai ilgai. Diena dvi ir reikia persilakuoti. Na, bet to aš jau net ir minusu nebelaikau, nes kitokio lako šiame gyvenime dar nesutikau. Nekalbu apie gelinius. Visai smagus variantas, galėčiau rekomenduoti.

Klausimas jums: ką darote su žurnaluose rastais priedais (kosmetika, mėginukais, arbatomis, paketais, greito paruošimo sriubomis)?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Rimmel” stenduose (dažniausiai pasitaiko “Droge”), arba pvz. Pigu.lt (4.99 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!