Šiandien Vilniuje šviečia saulė. Tai paprastas faktas dėl, kurio kaklas stiebiasi aukštyn, šypsena platyn. Ir taip, šiandien bus advento kalendoriaus įrašas! Nors, ką juose radau, galite pamatyti instagrame. Ten pat pažiūrėkite ir kokias gražias dovanas parsinešiau iš “Kiehl’s”. Taip, atrodo, kad aš čia baisiai juos reklamuoju, tačiau iš apžvalgų žinote, kad produktai man toli gražu ne visi patinka, bet labai džiugina dėmesys, bendravimo stilius, todėl esu labai nuoširdžiai užsikrėtusi gera nuotaika. Dovanos keliavau į “Panoramą”, tad tuo pačiu užsukau į “Lindex”, kur ant tos vienišos “gera kaina” kabyklos radau taip pat vienišus savo dydžio džinsus. Vos už keliolika eu, o ir šiaip nepamenu, kada paskutinį kartą pirkau nedėvėtus džinsus. Vat rimtai nepamenu. Taigi, esu kažkokia puikios nuotaikos dėl smulkmenų: saulė, jaukios dovanos, pavykę pirkiniai, vasara artėja, kompiuteriui taupau, svarbiausią savo dovaną nupirkau… Tokia ta tipinė salomėjiška įžanga į pudros apžvalgą. Pažįstat gi mane :).

Tai, ta pudra yra iš “Rimmel”. Jei atvirai, tai aš net nenumanau, kodėl šios kompanijos gaminiai gana retai atsiduria mano kosmetinėje. Pvz., rinkdamasi kompaktinę pudrą aš stoviniavau prie “Maybelline” ir “Essence” stendų ir tik pagalvojusi, kad reikia ir kažkam kitam duoti šansą, nuėjau prie “Rimmel”.

Raudona pakuotė man kažkodėl labiau primena “Borjours” produktus 🙂

Aprašymas: 

Pirmoji RIMMEL kompaktinė pudra “2-in-1”, kurią galima naudoti ir sausą, ir šlapią. Idealiai prisitaiko prie odos atspalvio ir išlieka nuo ryto iki vakaro. Itin lengva, nepriekaištingai padengianti odą.

Sudėtis: Talc, Dimethicone, Magnesium Stearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Polyethylene, Acrylates Crosspolymer, Amodimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol, Ptfe, Triethoxycaprylylsilane, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, [May Contain/Peut Contenir/+/-: Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)].

Sufokusavau veidrodėlį, pasirodė linksma :).

Taigi, aš pasirinkau 2 Soft Beige spalvą, nes pati šviesiausia jau atrodė labai balta. Manoji turi gelsvą atspalvį ir pakankamai šviesi.

Šiaip, pirmoje dienos pusėje, pudra man patinka. Dideliu šepetėliu užfiksuoju makiažą ir ji šiek tiek sulygina spalvą ir nuima blizgumą. Kempinėle patapšnoju paakiuose. Viskas lyg ir gerai. Tačiau tuo metu, kai veidas jau vėl ima blizgėti ir reiktų atsinaujinti, man produktas plaukia į poras. Ir žinau, kad tą daro ne kreminės pudros, nes net ne visada jas naudoju (pvz. tepuosi tik spalvotą saulės kremą, kurio tikrai nesutraukia). Ir apie 25h net kalbos nėra. Gal greičiau tik penkias haš 🙂

Tad nuosprendis toks: nėra labai bloga, bet kelia šiek tiek problemų ir neturi jokių šansų būti pakartota.


Naudinga: Ieškokite ten, kur yra “Rimmel” stendai ir internete, pvz, pas “Eurokos”. Kaina – apie 9 EUR be nuolaidų.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.