Apžvalga: "Rimmel" akių tušas "Wonder’full Mascara"

Estimated read time 2 min read

“Rimmel” akių tušas “Wonder’full Mascara”

Mano įvertinimas: 2/5

Mano komentarai: Ar dažnai sakote, kad marketinginiai triukai jūsų neveikia, kad perkate tik tai ką norite, ir visai nesvarbu kaip pardavėjai tas prekes išdėlioja? Aš taip sakydavau, bet supratau, kad visgi dažnai esu spontaninė pirkėja ir įsigyju tai ką man įkiša. Pvz., “Rimmel” tušą, kuris už kuo patraukliausią kainą (5eu) guli Droguose prie kasų. Stovi, lauki savo eilės, žiūri – tušas. Po kelių minučių matai, kad jau jį nusipirkai. Aha!

Nefotogeniškas jis toks, tai įdedu ir internetinę nuotrauką.

Šepetukas neįprastas, nes yra didelis, kaip paprastieji šereliniai, bet silikoninis, bent jau aš tokio dar neturėjau. Naudotis lengva. Vienas du ir blakstienos padažytos. Rezultatas itin paprastas. Nieko kolosalaus, stulbinančio, ilginančio. Matosi, kad akys padažytos, bet na, galima ir nesidažyti.

Tušas jau įpusėjus dienai ima byrėti. Vienintelis pliusas tas, kad lengvai nusivalo. Truputį gaila 5eu, kai perku tušą, tai noriu efekto “akytės, kaip lėlytės”, kitu atveju aš nesiskundžiu natūraliomis blakstienomis. Dabar galvoju, gal reikėjo naują “Maybelline” pirkti, juk taip mojo iš lentynos.

Kokį tušą dabar naudojate jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours