Apžvalga: „Rica“ šampūnas ir kondicionierius nepaklusniems plaukams „Frizz Control“

Estimated read time 3 min read

Tai sveiki! Ateinu su pačia įprasčiausia apžvalga. Kažkaip senokai bepasakojau apie plaukų priežiūros produktus. Gal dėl to, kad vis dar bandau bent kažką pabaigti ir labai jau didelių naujienų vonioje nėra. Tačiau kažkada, jau gal prieš porą mėnesių, pradėjau naudoti ir „Rica“ priemones. Manau, kad pakalbėti apie jas visai įdomu, nes vistiek kažkoks įdomesnis prekinis ženklas, ar ne? Aš išmėginau produktus skirtus nepaklusniems plaukams „Frizz Control“. Būtent tokie mane lengvai suvilioja. 

Aprašymas: 

Plaukų šampūnas, skirtas nepaklusniems plaukams puoselėti. Specialios formulės ir lengvos tekstūros nepaklusnių plaukų šampūnas ne tik glotnina plaukus, bet juos atpalaiduoja per visą ilgį. Šis naujos kartos šampūnas, praturtintas vitaminu E. Vitaminas E pasižymi išskirtinėmis antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda atstatyti pažeistus plaukų folikulus ir apsaugoti nuo plaukų viršutinio sluoksnio irimo. Tuo tarpu pantenolis, dar kitaip žinomas kaip vitaminas B5, pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą, išlygina paviršių, maitina ir stiprina šaknis.

Kondicionierius, skirtas rūpintis nepaklusniais plaukais. Šis kondicionierius sukurtas naudojant natūralius ir labai koncentruotus ingredientus. Rica Frizz Control Control Conditionier kondicionierius praturtintas vertingomis sudedamosiomis dalimis, suteikia ilgai išliekantį ir greitai pasiekiamą rezultatą. Kondicionieriaus sudėtyje esantys antioksidantai saugo ir stiprina plaukus, sugrąžina jiems natūralų, jaunatvišką grožį. Glicerinas yra gaunamas iš natūralių aminorūgščių darinių.

Įkeliu išnagrinėtas sudėčių nuorodas. Šampūnas ir kondicionierius

Pakuotės su pompomis, o tai visada privalumas, nes patogu naudoti (labai čia gudriai pasakiau). Priemonių kvapai nėra stiprūs ir kažkuo išsiskiriantys. Tiesą sakant, nenuėjusi ir nepatikrinusi net negalėčiau pasakyti, kuo kvepia, bet nuėjau, prisiminiau – labai lengvas, labai tolimas tokių paprastų kvepalų aromatas. Neturėtų dirginti uoslės.

Abiejų produktų konsistencija įprasta. Net nėra ką aptarinėti. Kokia iškyla mintyse pagalvojus apie eilinį šampūną ar kondicionierių, tokia ir yra. 

Šampūnas putoja gana neblogai. Plauna irgi taip, kad nėra kuo skųstis. Tačiau nejaučiu aš glotninimo efekto. Net sakyčiau sausina labiau nei dauguma beSLS’inių šampūnų. Kondicionierius po jo yra būtinas. Tačiau ir  su juo man pritrūko žadamo glotnumo. Jau jei priemonė yra „Frizz control“ tai aš ir tikiuosi slidžių sruogų. O dabar tik sušvelnina sausinantį šampūno poveikį, bet toli gražu iki pūtimosi suvaldymo. 

Kaip priemonės tiesiog išsiplauti galvą, gal ir neblogos. Bet kaip produktai apeliuojantys į saugesnę sudėtį ir konkretų rezultatą (antifryzas gi!), tai nepasakyčiau, kad labai mane sužavėjo. Va taip va. 


Naudinga: „Rica“ produktus įsigyti galite Kosmetikosparduotuve.lt. Šampūnas kainuoja 7.2 EUR už 250ml, o kondicionierius – 8.10 EUR už tiek pat. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

 

2Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Dovile, metgaitės iš žurnalo nuotraukos, mediena irgi toj pačioj nuotraukoj 🙂

+ Leave a Comment